MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Provo - programów EMBA Provo EMBA , Provo

Programy EMBA stopnia są elastyczne i przystępne opcje edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. W dzisiejszym rynku pracy s, to ' s nie jest łatwo znaleźć przewagę konkurencyjną. Zarówno pracujących i bezrobotnych ludzi patrzy na EMBA.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Provo jest największym miastem jest Utah County, USA. Wraz z innych wyższych uczelniach w mieście znany jest zdrowia i edukacji zdrowotnej. Lavelle Edward Stadium, Marriot, centrum handlowe, Peaks Ice Arena, Provo rzeki i sklepów w lesie rzeki są najczęściej odwiedzanych miejsc przez studentów.

Studia niestacjonarne EMBA Provo - Weź EMBA Provo. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wykonawczy program mba

Marriott School of Management, Brigham Young University
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
23 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Executive MBA w Marriott School of Management będzie najbardziej wymagających dwóch lat swojego życia.

Czytaj więcej