Filter
EMBA
Stany Zjednoczone Utah Provo Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Provo - programów EMBA Provo EMBA, Provo

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz nawet pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Provo jest największym miastem jest Utah County, USA. Wraz z innych wyższych uczelniach w mieście znany jest zdrowia i edukacji zdrowotnej. Lavelle Edward Stadium, Marriot, centrum handlowe, Peaks Ice Arena, Provo rzeki i sklepów w lesie rzeki są najczęściej odwiedzanych miejsc przez studentów.

EMBA Provo - Weź EMBA Provo. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Marriott School of Management, Brigham Young University

Executive MBA w Marriott School of Management będzie najbardziej wymagających dwóch lat swojego życia. ... [+]

Executive MBA w Marriott School of Management będzie najbardziej wymagających dwóch lat swojego życia. Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zawodach, to intensywne doświadczenie zapewnia światowej klasy szkolenie instruktażowe w niepowtarzalnej atmosferze. Podkreślamy nie tylko rozwój rygorystycznych narzędzi analitycznych i umiejętności rozwiązywania problemów, ale także zastosowanie zasad moralnych, niezbędnych do korzystania z tych umiejętności mądrze. Chcemy pomóc w rozwoju pełnych menedżerów i liderów: mężczyzn i kobiet o wybitnych umiejętnościach zawodowych, ale także mężczyzn i kobiet z uczciwością, wiarą i silnym charakterem moralnym, którzy będą wpływać na świat na dobre.... [-]

Stany Zjednoczone Provo
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
23 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku