MBASTUDIES.PL

EMBA Lawrence Township - programów EMBA Lawrence Township EMBA, Lawrence Township

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Znany jest jednym z najstarszych miast w Atlancie, Lawrenceville, Georgia jest domem dla ponad 28.000 mieszkańców. Miasto jest obsługiwane przez tętniącej życiem szkoły, która ma wiele publicznych i prywatnych szkół. Poza tym, że dużą bibliotekę funkcjonowania, mieście znajduje się również dwie instytucje szkolnictwa wyższego.

EMBA Lawrence Township - Weź EMBA Lawrence Township. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

EMBA

Rider University College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Lawrence Township

Na Rider University, zaprojektowaliśmy program Executive MBA, który umożliwia menedżerom stać się liderami