Filter
EMBA
Stany Zjednoczone Florida Tampa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Tampa - programów EMBA Tampa EMBA, Tampa

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Floryda to miasto położone w stanie większej Florydzie. Miasto jest domem dla ponad 7000 mieszkańców i jest znany na południe miasto w Ameryce. Istnieje kilka szkół publicznych i prywatnych, tu z różnych uniwersytetów w pobliżu.

EMBA Tampa - Weź EMBA Tampa. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Tampa - Sykes College of Business

Akredytowany przez AACSB program Executive MBA jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów poszukujących wspólnego i interdyscyplinarnego podejścia do opanowani ... [+]

Akredytowany przez AACSB program Executive MBA jest przeznaczony dla doświadczonych profesjonalistów poszukujących wspólnego i interdyscyplinarnego podejścia do opanowania sztuki przywództwa w nowej gospodarce.

Rozwój przywództwa

Program Executive MBA w UT Sykes College of Business zapewnia doświadczonym profesjonalistom biznesowym interdyscyplinarne podejście do budowania umiejętności przywódczych dla nowej gospodarki i przygotowania do przyszłych wyzwań. W trakcie studiów i doświadczeń programowych opracowują globalną perspektywę, strategiczną wizję i innowacyjne myślenie - ważne narzędzia do podejmowania właściwych decyzji i zarządzania ryzykiem w zmieniającym się świecie.... [-]

Stany Zjednoczone Tampa
Styczeń 2020
Język angielski
Zaoczne
21 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku