MBASTUDIES.PL

EMBA Connecticut - programów EMBA Connecticut EMBA, Connecticut

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

EMBA Connecticut - Weź EMBA Connecticut. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Yale mba dla kadry kierowniczej

Yale School of Management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 22 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone New Haven New York + 1 więcej

Przywództwo w Healthcare MBA dla kadry kierowniczej skupia wybitnych wykładowców z Yale's School of Medicine, Zdrowia Publicznego i Zarządzania w celu nauczania programu nauczania integrującego umiejętności analityczne i liderowe MBA Yale