MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Turcja - programów EMBA Turcja EMBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Uniwersytety w Turcji zapewnić albo dwa lub cztery lata nauki dla studiów licencjackich, a studia podyplomowe ostatni co najmniej dwóch lat. Istnieje około 820 szkół wyższych w Turcji, w tym 76 uczelni o łącznej liczby studentów o ponad 1 mln. Jakość kształcenia na tureckich uniwersytetach jest bardzo zróżnicowana, niektóre zapewnienie edukacji i zaplecze na równi z renomowanymi szkołami.

Studia niestacjonarne EMBA Turcja - Weź studia niestacjonarne EMBA Turcja. Wszystkie studia niestacjonarne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA Grenoble Ecole de Management France, Istanbul-Cohort Program we współpracy z

41 North Business School
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
19&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Grenoble Ecole de Managment (GEM) oferuje w niepełnym wymiarze Executive MBA w Stambule, Turcja, we współpracy z 41 North Business School .

Czytaj więcej

Executive Master in Business Administration

Izmir University of Economics
EMBA
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dzisiejsze środowisko biznesowe stale ulega zmianie i staje się bardziej skomplikowane, jak przyspieszyć rozwój technologiczny; Produkty i usługi różnią; Klienci stają się bar ...

Czytaj więcej