$close

Filtry

Zobacz wyniki

EMBA Stambuł - programów EMBA Stambuł EMBA, Stambuł

Stambuł to najlepszy wybór dla wielu ludzi szukających programu EMBA. Stambuł ma szybko rozwijających się rynków wschodzących rynek, na którym zarówno europejskie i azjatyckie wpływy są powszechne i wyjątkowo podawać do kursów. Jest to obszar dla innowacji w biznesie i kreatywności z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego w europejskich, rynków azjatyckich i rozwijających si… Czytaj więcej

Stambuł to najlepszy wybór dla wielu ludzi szukających programu EMBA. Stambuł ma szybko rozwijających się rynków wschodzących rynek, na którym zarówno europejskie i azjatyckie wpływy są powszechne i wyjątkowo podawać do kursów. Jest to obszar dla innowacji w biznesie i kreatywności z wieloma możliwościami rozwoju zawodowego w europejskich, rynków azjatyckich i rozwijających się. EMBA w Stambule zawiera unikalne i interaktywne metody nauczania ze specjalnościami kierunku profesjonalistów pracujących poszukujących wykonawczą przywództwa i wyższe stanowiska kierownicze.

Programy EMBA pozwala doświadczonych specjalistów szansę na awans swoją karierę z profesjonalnym programu magisterskiego. Zakres umiejętności uzyskuje ponieważ doświadczenie zawodowe łączy się z zajęć, stwarzając okazję do zastosowania koncepcji naukowych. Podobnie jak w innych programach EMBA, EMBA w Stambule zawiera ogólną doświadczenia zawodowego uczestników.Podejście zespołu jest używany, co pozwala na dzielenie się różnych perspektyw. EMBA w programach Stambule wykazują wyrafinowany poziom wiedzy na temat współczesnych tematów zarządzania. EMBA w programach Stambule również oznaczać zrozumienie strategicznego myślenia i planowania, jak i wiedzę do zbudowania skutecznego przywództwa i umiejętności zarządzania.

Możesz dowiedzieć się więcej około EMBA w Stambule podczas przeglądania programów poniżej. Kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Turcji
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
41 North Business School
Stambuł, Turcja

Grenoble Ecole de Managment (GEM) oferuje w niepełnym wymiarze Executive MBA w Stambule, Turcja, we współpracy z 41 North Business School .

Grenoble Ecole de Managment (GEM) oferuje w niepełnym wymiarze Executive MBA w Stambule, Turcja, we współpracy z 41 North Business School . -
EMBA
studia niestacjonarne
19 - 24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online