MBASTUDIES.PL

EMBA Bangkok - programów EMBA Bangkok EMBA, Bangkok

Bangkok to najlepszy wybór dla wielu ludzi poszukujących i programu EMBA. Jest domem dla wielu międzynarodowych firm i jest to obszar dojrzałe z potencjałem do osób poszukujących rozwoju zawodowego i doświadczenia. EMBA w Bangkoku może zapewnić wyjątkowe przeżycia, które mogą łączyć naukowców z rozwoju zawodowego w egzotycznym miejscu. Kursy obejmują standardowe szkolenia biznesowe, ale w parze z konkretnym aspekcie azjatyckiego biznesu. EMBA w Bangkoku jest trudne i pełne niesamowitych możliwości rozwoju.

EMBA w programie Bangkok może umożliwić specjalistom możliwość podniesienia swojej kariery z profesjonalnym pana programu, który ma strukturę dla osób poszukujących zarządzanie wykonawczą i kierowniczych. Uczestnicy EMBA w programach Bangkok może zdobyć wiele umiejętności poprzez łączenie zajęć, stosowanie ich unikalnego doświadczenia zawodowego, a także wzajemnego uczenia się.Metodologia podejście zespołu pozwala na wymianę różnych punktów widzenia na różne tematy. EMBA w programach Bangkok odzwierciedlać profesjonalny poziom wiedzy o współczesnej tematyce zarządzania. Obejmuje ona również dobrze rozwiniętą zrozumienia strategicznego myślenia i planowania, a może pomóc specjaliści rozwijać umiejętności niezbędne staje się skuteczne liderów i menedżerów.

Jeśli zastanawiasz się EMBA w Bangkoku, a następnie spojrzeć poprzez programy poniżej, aby dowiedzieć się więcej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Ośrodek kształcenia Zaoczne 20 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Stany Zjednoczone Ann Arbor Indie Bengaluru Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai Tajlandia Bangkok + 6 więcej

Ross School of Business jest uznawana na całym świecie jako lider w dziedzinie MBA i Executive Education. EMBA łączy te tradycje doskonałości, aby zapewnić doświadczenie w rozwoju, które jest unikalne dzięki połączeniu zarządzania liderami i analizą.

Sasin Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Tajlandia Bangkok Pa Tong + 1 więcej

Test Program EMBA służy w połowie kariery menedżerów przygotowanie się do następnego poziomu, jak i kadry kierowniczej, którzy chcą poprawić swoje umiejętności i skuteczności przywództwa.