MBASTUDIES

EMBA Sztokholm - programów EMBA Sztokholm EMBA, Sztokholm

Sztokholm jest idealnym miejscem na studiach stopnia biznesowego dla wielu profesjonalistów z całego świata. Szwecja ma długą historię w zakresie doskonałości w akademickich i jest domem dla wielu międzynarodowych korporacji i przedsiębiorstw. EMBA w Sztokholmie może okazać się wyjątkowa okazja dla wysokiej jakości programu akademickiego połączonego z rozwojem zawodowym w mieście tętniącym życiem i międzynarodowym.

Ponieważ Szwecja jest naprzód społeczeństwo myślenie, EMBA w programach Sztokholm cenią innowacyjne i nowe pomysły, które integrują przyszłych trendów. EMBA w programach Sztokholmie są zaprojektowane dla profesjonalistów, którzy dążą do zdobycia wykształcenia i umiejętności niezbędne do awansu zawodowego do zarządzania i wyższych stanowiskach kierowniczych. Z EMBA w Sztokholmie, absolwenci mogą budować ogromne profesjonalną sieć, która może obejmować region, a także zdobyć cenne doświadczenie międzynarodowe, które mogą zapewnić przewagę konkurencyjną na globalnym rynku pracy.

Przejrzyj EMBA w programach Sztokholm poniżej i może się okazać stopnia, że ​​zostały poszukiwania!

Wyniki wyszukiwania Filter

EMBA

Stockholm University - Stockholm Business School
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
4 semestry
Język angielski
Szwedzki
Ośrodek kształcenia

Executive MBA oferuje unikalne doświadczenie edukacyjne koncentruje się na międzynarodowych przywództwa i praktyk zarządzania mających zastosowanie do obecnych i przyszłych li ...

Czytaj więcej