MBASTUDIES.PL

EMBA Gothenburg - programów EMBA Gothenburg EMBA, Gothenburg

EMBA może być rozwiązaniem. To pozwala zachować swoją pracę, uczyć się od ekspertów i zastosowanie nowych umiejętności natychmiast z powrotem do siły roboczej.

Master of Business Administration (MBA) jest stopnia absolwent, który trwa około dwóch lat studiów otrzymać. Osoby, które zarabiają Zysk ten stopień ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, a może być w stanie szybko znaleźć pracę ze względu na ich lepsze biegłości.

 

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Gothenburg Miasto położone jest w zachodnim wybrzeżu Szwecji. To jest 2. co do wielkości miasto w kraju i ma ponad 500.000 mieszkańców. Gothenburg ma dwa uniwersytety Chalmers University of Technology i University of Gothenburg.

EMBA Gothenburg - Weź EMBA Gothenburg. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Göteborg Executive MBA

School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburg
Ośrodek kształcenia Zaoczne 21 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Gothenburg

Triple Crown Accredited w niepełnym wymiarze Program Executive MBA po angielsku na Uniwersytecie w Göteborgu School of Business Economics and Law, Szwecja.