MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Lugano - programów EMBA Lugano EMBA , Lugano

Programy EMBA stopnia są elastyczne i przystępne opcje edukacji w pełnym wymiarze czasu pracy specjalistów. W dzisiejszym rynku pracy s, to ' s nie jest łatwo znaleźć przewagę konkurencyjną. Zarówno pracujących i bezrobotnych ludzi patrzy na EMBA.

Szwajcaria (niemiecki: Schweiz, francuski: Suisse, włoski: Svizzera, retoromański:. Svizra Szwajcaria ma jedne z uniwersytety renomowanych światowych takich jak ETH w Zurychu, EPFL Lozanna, IHEID w Genewie, University of Lausanne lub University of St Gallen. Należy pamiętać, że 's znacznie lepiej mówić w lokalnym języku, więc jeśli można ' t mówić albo francuski, niemiecki, włoski, lepiej iść na kurs języka pierwszego.

Lugano znajduje się w mówiącego włoskiej części Szwajcarii. Około 64% populacji posiada wykształcenie wyższe i są wyższe uczelnie i instytucje specjalizujące się głównie w informatyki, komunikacji, sztuczna inteligencja, informatyka sztuki itp. i projekt szkoły są również dostępne wraz z programów międzynarodowych.

Studia niestacjonarne EMBA Lugano - Weź EMBA Lugano. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

EMBA Executive Master in Business Administration

USI Università della Svizzera italiana
EMBA
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
14 miesiące
30 Kwi 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

USI EMBA to modułowy, zaawansowany stopień magistra w zakresie zarządzania, prowadzony w języku angielskim, przez wyjątkowy wydział międzynarodowy na Università della Svizzera ...

Czytaj więcej