MBASTUDIES

Nauka o żywności i napojach Ameryka Północna - Nauka o żywności i napojach programów Nauka o żywności i napojach w Ameryka Północna

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Nauka o żywności i napojach Ameryka Północna - Weź Nauka o żywności i napojach Ameryka Północna. Wszystkie Nauka o żywności i napojach i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauka o żywności i napojach, Ameryka Północna Filter

Sonoma MBA Programy

California State University Sonoma
EMBA
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Szkoła Biznesu i Ekonomii na California State University, Sonoma (Sonoma State University) oferuje cztery akredytowane przez AACSB opcje programu MBA, w tym Sonoma Executive M ...

Czytaj więcej