MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Rumunia - programów EMBA Rumunia EMBA

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia niestacjonarne EMBA Rumunia - Weź studia niestacjonarne EMBA Rumunia. Wszystkie studia niestacjonarne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

Tiffin University Bucharest
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
19 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W kilku słowach Tiffin Executive MBA. Jest to program, który zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do wyróżnienia się w świecie biznesu, zarówno lokalnie, jak i na arenie mię ...

Czytaj więcej

Executive MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
EMBA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Akademicki sojusz utworzony przez ASEBUSS i Kennesaw State University wykorzystuje mocne strony każdego programu z korzyścią dla studentów i wykładowców.

Czytaj więcej