MBASTUDIES

EMBA Rumunia - programów EMBA Rumunia EMBA

Rumunia stała się ostatnio bardzo popularne miejsce dla studentów szukających wyższych. Rumunia oferuje światowej klasy instytucji edukacyjnych i programów studiów, wśród nich są EMBA Rumunii. Rumunia stanowi ekscytującą atmosferę z bogatej kultury i historii do uzupełnienia w nauce.


EMBA Rumunii przygotowuje studentów do liderów w biznesie. EMBA Rumunia przyciąga studentów z całego świata, wzmacniając program jak studenci przynieść ich unikalnej wiedzy i doświadczenia do stołu. Studenci EMBA Rumunia skoncentruje się na zarządzaniu, podczas gdy zdobycie podstawowej wiedzy z biznesu, takich jak marketing, finanse, operacje, etyki i rachunkowości. W trudnych zajęć, projektów i seminariów, studenci nauczą się stosować różne działalności gospodarczej i zarządzania teorii w praktyce.


Jeśli szukasz sposobu na rozwój kariery zawodowej, a następnie rozważyć EMBA Rumunii. Zapoznaj się z poniższych opcji!                   

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

Tiffin University Bucharest
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
19 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W kilku słowach Tiffin Executive MBA. Jest to program, który zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do wyróżnienia się w świecie biznesu, zarówno lokalnie, jak i na arenie mię ...

Czytaj więcej

Executive MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
EMBA
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Akademicki sojusz utworzony przez ASEBUSS i Kennesaw State University wykorzystuje mocne strony każdego programu z korzyścią dla studentów i wykładowców.

Czytaj więcej