MBASTUDIES

EMBA Republika Południowej Afryki - programów EMBA Republika Południowej Afryki EMBA

RPA stała się siłą ekonomiczną dla całej Afryki, dzięki czemu jest doskonałym miejscem na wysoką jakość i satysfakcję programów EMBA. Programów firmy w Republice Południowej Afryki mają długą historię i stale rosną, co daje jeszcze większe możliwości w stopniu z Afryki Południowej. Studenci realizują EMBA RPA udziału w wielu światowych instytucji edukacyjnych, jak również skorzystać z pięknem krajobrazu i kultury.


EMBA Południowej Afryki programy podjęcia "hands-on" podejście, kładąc nacisk na zastosowanie teorii w praktyce. Studenci EMBA RPA zdobyć solidne podstawy biznesu poprzez klas podstawowych, skupiając się na IT, globalizacja, etyka, zarządzania i przywództwa. Studenci, którzy prowadzą EMBA RPA są często obecnych profesjonalistów, którzy pracują, aby zwiększyć ich kariery na następny poziom wykonawczy przywództwa.


Jeśli szukasz środowisku akademickim wyzwaniem i stymulujące, a następnie EMBA RPA może być program dla Ciebie. Spójrz przez opcje poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

UCT GSB Executive MBA

University of Cape Town Graduate School of Business
EMBA
Lut 2021
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
31 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

UCT GSB MBA specjalizujący się w zarządzaniu dla kadry kierowniczej (EMBA) to stosowane doświadczenie edukacyjne dla kadry kierowniczej i liderów, które pomoże ci rozwinąć się ...

Czytaj więcej

Międzynarodowy MBA

ISM - International School of Management
EMBA
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Nasze międzynarodowe MBA daje ci globalną przewagę, której potrzebujesz, aby przenieść swoją karierę lidera na szczyt. Zbudowany dla kierowników roboczych, program oferuje wsz ...

Czytaj więcej