MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Portugalia - programów EMBA Portugalia EMBA

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

Studia niestacjonarne EMBA Portugalia - Weź studia niestacjonarne EMBA Portugalia. Wszystkie studia niestacjonarne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

ISCTE Executive Education
EMBA
01 Sie 2021
<
studia niestacjonarne
31 Lip 2021
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Executive MBA w ISCTE Executive Education zapewnia uczestnikom rozwój podstawowych umiejętności zarządzania, w konkurencyjnej, złożonej i połączonej międzynarodowej panoramie, ...

Czytaj więcej

Executive MBA

ISAG - European Business School
EMBA
08 Mar 2021
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Portuguese (Portugal)
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Przygotuj się do pełnienia funkcji kierowniczych w MŚP i dużych firmach z solidnym przygotowaniem w kilku obszarach zarządzania. Rozwój podstawowych umiejętności przywódczych ...

Czytaj więcej