W niepełnym wymiarze czasu EMBA Portugalia - programów EMBA Portugalia EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Portugalia - programów EMBA Portugalia EMBA

MBA

Executive MBA (EMBA) stopień jest przeznaczony dla doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi nabyć umiejętności niezbędne do pracy w kierowniczych stanowiskach kierowniczych i zarządczych. Programy odkrywać zawiłości przywództwa, finansów, marketingu i innych istotnych tematów.

Master of Business Administration (MBA) jest prezentowany absolwentów po ukończeniu dwóch lat od zaawansowanych i specjalistycznych badań obejmujących takie tematy jak biznes, zarządzanie, finanse i rachunkowość. Zarabianie MBA może dać absolwentom przewagę konkurencyjną w stosunku do innych kandydatów do pracy w agresywnym rynku pracy.

 

Portugalia, oficjalnie Republiki Portugalskiej, to kraj położony w południowo-zachodniej Europie, na Półwyspie Iberyjskim. Portugalia jest 900 lat, a mimo to ma stosunkowo mały obszar, odegrał kluczową rolę w historii świata. Universidade do Porto jest najbardziej popularny przez cudzoziemców, które składają się z 11% studentów.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Portugalia - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Portugalia. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA dla nielicencjonowane

IMF Business School Portugal
Online W niepełnym wymiarze czasu 2500 godziny Otwarta rekrutacja Portugalia Portugal Online

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności. [+]

The Atlantic Business School jest uczelnia dąży do zapewnienia szkoleń, zarówno na studiach, jak i Mistrza poziomie MBA i studiów podyplomowych w dziedzinie nauk gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, podatków, marketingu, Zasobów ludzie, zarządzania międzynarodowego, systemy informacyjne, jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności.... [-]


Executive MBA aese / IESE

AESE – School for Management and Business
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat September 2019 Portugalia Lisbon Porto + 1 więcej

Zrealizowaliśmy 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki, wzmacniania ich zawodowego i osobistego rozwoju. [+]

Executive MBA EASA / IESE

Mamy ukończone 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki, spotęgowania ich zawodowego i osobistego rozwoju.

Życie i działalność gospodarcza są warte, i wiele, gdy celem jest tworzenie dobrobytu dla wszystkich, kładąc inteligencji do innowacji i efektywnie wykorzystywać wejścia. Przy wycenie humanistyczne podejście do biznesu, stawiając ludzi w centrum organizacji, Executive MBA dąży nie tylko do reagowania na to, jak rzeczy są zrobione, ale również do tego, co to jest, że robią.

Jeden z kierowców jest wymiana doświadczeń i uczenia się nowych realiów, osiągnięte w bliskim kontakcie między grupą uczestników, wybranych do ich dojrzałości i doświadczenia; drugi jest orientacja klasztorze krajowych i zagranicznych nauczycieli - którzy badają, uczyć i gracze są w rzeczywistości biznesowej - pomagając uczestnikom rozsądku głębokości i dokładności i realistyczny rozsądek i rozważny.... [-]