Filter
EMBA
Portugalia Lisbon Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Lisbon - programów EMBA Lisbon EMBA, Lisbon

Lizbona to najlepszy wybór dla absolwentów edukacji biznesowej dla profesjonalistów z całego świata. EMBA w Lizbonie jest doskonałą okazją do wysokiej jakości edukacji w mieście, dynamiczny i wyrazisty. Oprócz najwyższej klasy instytucjami akademickimi, Lizbona ma wiele do zaoferowania tym, którzy zdecydują się studiować, pracować lub mieszkać w tym pięknym mieście. Z EMBA w Lizbonie, uczestnicy mogą doświadczyć rozwoju zawodowego i osobistego rozwoju.

EMBA w programach lizbońskich są skonstruowane dla profesjonalistów z doświadczeniem zawodowym, którzy szukają absolwent stopnia i rozwoju kariery dla kadry wyższego i stanowisk wykonawczych. EMBA w programach lizbońskich prowadzenia kształcenia na zasadach biznesowych, takich jak marketing, finanse, etyki, ekonomii i prawa gospodarczego, ze szczególnym naciskiem na przywództwa i zarządzania strategicznego. Absolwenci tych programów można zbudować silną profesjonalnej sieci i mają możliwości rozwoju kariery zawodowej w regionie jak i na świecie.

Przejrzyj EMBA w programach lizbońskich poniżej, aby dowiedzieć się więcej. Kolejny krok w kierunku swoich celów już dziś!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

AESE – School for Management and Business

Zrealizowaliśmy 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki, wz ... [+]

Executive MBA EASA / IESE

Mamy ukończone 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki, spotęgowania ich zawodowego i osobistego rozwoju.

Życie i działalność gospodarcza są warte, i wiele, gdy celem jest tworzenie dobrobytu dla wszystkich, kładąc inteligencji do innowacji i efektywnie wykorzystywać wejścia. Przy wycenie humanistyczne podejście do biznesu, stawiając ludzi w centrum organizacji, Executive MBA dąży nie tylko do reagowania na to, jak rzeczy są zrobione, ale również do tego, co to jest, że robią.

Jeden z kierowców jest wymiana doświadczeń i uczenia się nowych realiów, osiągnięte w bliskim kontakcie między grupą uczestników, wybranych do ich dojrzałości i doświadczenia; drugi jest orientacja klasztorze krajowych i zagranicznych nauczycieli - którzy badają, uczyć i gracze są w rzeczywistości biznesowej - pomagając uczestnikom rozsądku głębokości i dokładności i realistyczny rozsądek i rozważny.... [-]

Portugalia Lisbon Porto
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku