Filter
EMBA
Portugalia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Portugalia - programów EMBA Portugalia EMBA

Portugalia ciężko pracował w ostatnich latach w celu zapewnienia wysokiej jakości programów akademickich w uczelniach i instytucjach edukacyjnych. Istnieje coraz większa liczba programów oferowanych w języku angielskim, w wyniku czego coraz więcej zagranicznych studentów wybiera Portugalia, których miejscem przeznaczenia dla stopnia EMBA.


EMBA Portugalia jest skonstruowany dla profesjonalistów, którzy w celu zwiększenia ich kariery na stanowiskach zarządzających i kierowniczych wykonawczych. EMBA studentów Portugalia zdobędą podstawy wiedzy biznesowej z naciskiem na zarządzanie. Studenci EMBA Portugalia są w stanie wybrać obszar specjalizacji, takie jak finanse, marketing, zasoby ludzkie, lub zachowania organizacyjne. Absolwenci EMBA Portugalia mają być w stanie myśleć strategicznie i krytyków w procesie podejmowania decyzji, a być skuteczne liderów i menedżerów.


Jeśli EMBA Portugalia dźwięki z Państwa zainteresowaniem, a następnie spójrz przez opcje poniżej i znaleźć program dla Ciebie!   

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

IMF Business School Portugal

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połąc ... [+]

The Atlantic Business School jest uczelnia dąży do zapewnienia szkoleń, zarówno na studiach, jak i Mistrza poziomie MBA i studiów podyplomowych w dziedzinie nauk gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem finansów, podatków, marketingu, Zasobów ludzie, zarządzania międzynarodowego, systemy informacyjne, jakość, środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo.

The Atlantic Business School dąży do utworzenia wyższego personelu wyposażonego zorganizowanego szkolenia, jakości i znaczenia, obejmujący solidne szkolenie naukową połączoną z prawdziwym praktycznego składnika. Po zakończeniu swoich studiów, studenci będą przygotowani do prowadzenia działalności gospodarczej lub stworzenie i rozwój biznesu, będziesz wiedzieć, aby analizować konkretne problemy w życiu gospodarczym, ze szczególnym doświadczeniem w zakresie wybranych specjalności.... [-]

Portugalia Portugal Online
Otwarta rekrutacja
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
2500 godziny
Online
Czytaj więcej po polsku
AESE – School for Management and Business

Zrealizowaliśmy 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki, wz ... [+]

Executive MBA EASA / IESE

Mamy ukończone 10 lat na pierwszej edycji EASA Executive MBA / IESE. Doświadczenie, coraz bardziej zamożne, pozwala nam na dostarczenie uczestnikom intensywnej nauki, spotęgowania ich zawodowego i osobistego rozwoju.

Życie i działalność gospodarcza są warte, i wiele, gdy celem jest tworzenie dobrobytu dla wszystkich, kładąc inteligencji do innowacji i efektywnie wykorzystywać wejścia. Przy wycenie humanistyczne podejście do biznesu, stawiając ludzi w centrum organizacji, Executive MBA dąży nie tylko do reagowania na to, jak rzeczy są zrobione, ale również do tego, co to jest, że robią.

Jeden z kierowców jest wymiana doświadczeń i uczenia się nowych realiów, osiągnięte w bliskim kontakcie między grupą uczestników, wybranych do ich dojrzałości i doświadczenia; drugi jest orientacja klasztorze krajowych i zagranicznych nauczycieli - którzy badają, uczyć i gracze są w rzeczywistości biznesowej - pomagając uczestnikom rozsądku głębokości i dokładności i realistyczny rozsądek i rozważny.... [-]

Portugalia Lisbon Porto
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku