Programy Podwójne MBA, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy Podwójne MBA, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Podwójne MBA

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Podwójny MBA, który może trwać około dwóch lat nauki w szkole poza licencjat zarobić, może pomóc studentom zdobyć istotną wiedzę w dwóch różnych dyscyplinach edukacyjnych. Rozszerzając swoją wiedzę, absolwenci mogą być lepiej przygotowane i bardziej żądanie z pracodawcami po ukończeniu studiów.

Programy EMBA: Szukaj tutaj programów Podwójne MBA. Wszystkie informacje o szkole i EMBA directely, zaoszczędzić czas i kontakt EMBA przyjęć w 3 kliknięć tutaj!

Czytaj więcej

Tongji-mannheim Dwuosobowy Kierownik Wykonawczy

Tongji University, School of Economics and Management
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu March 2018 Chiny Szanghaj Niemcy Mannheim + 1 więcej

Program MBA Executive MBA (EMBA) z silnym skupieniem w Niemczech i Chinach odpowiada na rosnący popyt na menedżerów, którzy mogą z powodzeniem pokonywać wyzwania obu kultur. Zapewni kierownictwo z całego świata umiejętności i narzędzia potrzebne do zajmowania stanowiska w międzynarodowym zarządzie. [+]

TONGJI-MANNHEIM Podwójny Executive Executive MBA Program

Przegląd

Program MBA Executive MBA (EMBA) z silnym skupieniem w Niemczech i Chinach odpowiada na rosnący popyt na menedżerów, którzy mogą z powodzeniem pokonywać wyzwania obu kultur. Zapewni kierownictwo z całego świata umiejętności i narzędzia potrzebne do zajmowania stanowiska w międzynarodowym zarządzie.

Uniwersytety w Mannheim i Tongji są znane ze swojej wysokiej jakości akademickiej, najnowocześniejszych badań i doskonałości w nauczaniu. Są dwoma partnerami z dużym doświadczeniem w kształceniu kadry kierowniczej. Ponadto oba zawierają doskonałe sieci firm i absolwentów oraz wykazują wysokie powinowactwo z Niemcami i Niemcami. Executive MBA TONGJI-MANNHEIM (EMBA) najlepiej wykorzystuje tę cenną współpracę, aby zapewnić uczestnikom najwyższą jakość edukacji EMBA.... [-]