MBASTUDIES

EMBA Pakistan - programów EMBA Pakistan EMBA

Pakistan jest zaludnionym krajem o bogatej historii i kultury. W zglobalizowanym rynku, Pakistan stał się atrakcyjnym miejscem dla wielu międzynarodowych studentów szkół oferuje wiele programów studiów w wielu sektorach. Instytucje edukacyjne w Pakistanie starają się coraz bardziej wielokulturowe i umiędzynarodowione.


EMBA programów Pakistan są zaprojektowane dla profesjonalistów, w połowie kariery szuka, aby przejść do pozycji lidera. EMBA Pakistan jest tak skonstruowane, studenci mogą realizować swoje stopnia bez konieczności przerywania ich kariery. Studenci EMBA Pakistan zyska solidne podstawy zasady biznesowe, takie jak finanse, marketing, technologie informacyjne i etyki, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania. Studenci nauczą się myśleć krytycznie do podejmowania strategicznych decyzji w roli zarządzania. Poprzez uczenie się eksperymentalne, EMBA studentów Pakistan nauczą się stosować teorii do praktyki.


Spójrz przez EMBA opcji Pakistan poniżej i wykonać kolejny krok w kierunku swoich celów!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

University of Management and Technology - Pakistan
EMBA
Kwi 2021
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to ist ...

Czytaj więcej