W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan - programów EMBA Pakistan EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan - programów EMBA Pakistan EMBA

MBA

Przeznaczone dla profesjonalistów, którzy mają już znaczące praktyczne wiedzy, podyplomowe Executive MBA (EMBA) stopień został zaprojektowany, aby dać studentom narzędzia niezbędne do rozwoju ich kariery. Możesz pracować podczas studiów, ponieważ doświadczenie w świecie rzeczywistym wzbogaca środowisko nauki.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Pakistan jest domem dla cywilizacji doliny Indusu, która należy do najstarszych na świecie. Angielski jest oficjalnym językiem używanym we wszystkich podmiotach najbardziej edukacyjnych i biznesowych, a także rozumieć i mówił o różnym poziomie kompetencji przez wielu ludzi na całym Pakistanie, szczególnie wyższych sfer i ludzi, którzy przeszli przez wyższych poziomach kształcenia, a ci, zamieszkały w większych miastach.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA

University of Management and Technology - Pakistan
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat April 2019 Pakistan Lahore

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to istotne IT-intensywny program dla profesjonalistów poszukujących globalnej kariery i możliwości przywództwa. [+]

Executive MBA

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to istotne IT-intensywny program dla profesjonalistów poszukujących globalnej kariery i możliwości przywództwa. W odróżnieniu od większości innych programów edukacyjnych i szkoleniowych, jest elastyczny i nie wymaga urlop z biznesu.

W obliczu globalnego konkurencyjnego otoczenia biznesu oraz obsługiwany przez zaawansowanych technologii informacyjnych i komunikacyjnych, biznesowych struktur organizacyjnych szybko się zmienia. Sukces w tym nowym rynku wymaga zespołów menedżerów pracujących na funkcje i granice. Dziś, liderów biznesu doświadczenie wyzwania, które są jednoznacznie różnią się od pokolenia temu. ... [-]