W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan - programów EMBA Pakistan EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan - programów EMBA Pakistan EMBA

MBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

MBA to program przeznaczony dla studentów, którzy chcą dalszego ich akademickich umiejętności i zastosować je do rzeczywistych rzeczywistych sytuacjach biznesowych. To prowadzi uczniów do refleksji i przesunąć się w zakresie wyboru ich przyszłej kariery zawodowej. Studenci zdobywają szeroką wiedzę na temat kluczowych funkcji wielu obszarach biznesowych i wykorzystać te umiejętności, aby przyczynić się do strategicznego kierunku działalności.

Pakistan jest domem dla cywilizacji doliny Indusu, która należy do najstarszych na świecie. Angielski jest oficjalnym językiem używanym we wszystkich podmiotach najbardziej edukacyjnych i biznesowych, a także rozumieć i mówił o różnym poziomie kompetencji przez wielu ludzi na całym Pakistanie, szczególnie wyższych sfer i ludzi, którzy przeszli przez wyższych poziomach kształcenia, a ci, zamieszkały w większych miastach.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Pakistan. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA

University of Management and Technology - Pakistan
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat April 2019 Pakistan Lahore

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to istotne IT-intensywny program dla profesjonalistów poszukujących globalnej kariery i możliwości przywództwa. [+]

Executive MBA

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to istotne IT-intensywny program dla profesjonalistów poszukujących globalnej kariery i możliwości przywództwa. W odróżnieniu od większości innych programów edukacyjnych i szkoleniowych, jest elastyczny i nie wymaga urlop z biznesu.

W obliczu globalnego konkurencyjnego otoczenia biznesu oraz obsługiwany przez zaawansowanych technologii informacyjnych i komunikacyjnych, biznesowych struktur organizacyjnych szybko się zmienia. Sukces w tym nowym rynku wymaga zespołów menedżerów pracujących na funkcje i granice. Dziś, liderów biznesu doświadczenie wyzwania, które są jednoznacznie różnią się od pokolenia temu. ... [-]