MBASTUDIES.PL

EMBA Lahore - programów EMBA Lahore EMBA, Lahore

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Pakistan jest domem dla cywilizacji doliny Indusu, która należy do najstarszych na świecie. Angielski jest oficjalnym językiem używanym we wszystkich podmiotach najbardziej edukacyjnych i biznesowych, a także rozumieć i mówił o różnym poziomie kompetencji przez wielu ludzi na całym Pakistanie, szczególnie wyższych sfer i ludzi, którzy przeszli przez wyższych poziomach kształcenia, a ci, zamieszkały w większych miastach.

Lahore jest jednym z najważniejszych miast w Pakistanie. Jest to centrum gospodarcze Pakistanu, gdzie inwestycje firm i fuzje występują na co dzień. Dlatego uniwersytety, takie jak Lahore Uniwersytecie Nauk i Szkoły Zarządzania Lahore Ekonomicznej celem jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji na przygotowanie korporacyjnych osób.

EMBA Lahore - Weź EMBA Lahore. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

University of Management and Technology - Pakistan
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Kwiecień 2020 Pakistan Lahore

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to istotne IT-intensywny program dla profesjonalistów poszukujących globalnej kariery i możliwości przywództwa.