Filter
EMBA
Pakistan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Pakistan - programów EMBA Pakistan EMBA

Pakistan jest zaludnionym krajem o bogatej historii i kultury. W zglobalizowanym rynku, Pakistan stał się atrakcyjnym miejscem dla wielu międzynarodowych studentów szkół oferuje wiele programów studiów w wielu sektorach. Instytucje edukacyjne w Pakistanie starają się coraz bardziej wielokulturowe i umiędzynarodowione.


EMBA programów Pakistan są zaprojektowane dla profesjonalistów, w połowie kariery szuka, aby przejść do pozycji lidera. EMBA Pakistan jest tak skonstruowane, studenci mogą realizować swoje stopnia bez konieczności przerywania ich kariery. Studenci EMBA Pakistan zyska solidne podstawy zasady biznesowe, takie jak finanse, marketing, technologie informacyjne i etyki, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania. Studenci nauczą się myśleć krytycznie do podejmowania strategicznych decyzji w roli zarządzania. Poprzez uczenie się eksperymentalne, EMBA studentów Pakistan nauczą się stosować teorii do praktyki.


Spójrz przez EMBA opcji Pakistan poniżej i wykonać kolejny krok w kierunku swoich celów!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

University of Management and Technology - Pakistan

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest t ... [+]

Executive MBA

Executive MBA jest pionierską inicjatywą i doskonały mix z powodzeniem realizowanego przez UMT, od czasu jej wprowadzenia w 1992 roku po raz pierwszy w Pakistanie. Jest to istotne IT-intensywny program dla profesjonalistów poszukujących globalnej kariery i możliwości przywództwa. W odróżnieniu od większości innych programów edukacyjnych i szkoleniowych, jest elastyczny i nie wymaga urlop z biznesu.

W obliczu globalnego konkurencyjnego otoczenia biznesu oraz obsługiwany przez zaawansowanych technologii informacyjnych i komunikacyjnych, biznesowych struktur organizacyjnych szybko się zmienia. Sukces w tym nowym rynku wymaga zespołów menedżerów pracujących na funkcje i granice. Dziś, liderów biznesu doświadczenie wyzwania, które są jednoznacznie różnią się od pokolenia temu. ... [-]

Pakistan Lahore
April 2020
Zaoczne
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku