MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Vallendar - programów EMBA Vallendar EMBA , Vallendar

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Vallendar znajduje się w dzielnicy Mayen-Koblenz. Ma małą populację, która jest obsługiwana przez renomowanych uczelni prywatnej znaleźć w jego granicach, oferujących różne programy, głównie w dziedzinie zarządzania.

Studia niestacjonarne EMBA Vallendar - Weź EMBA Vallendar. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalny program wykonawczy mba

Kellogg-WHU Executive MBA Program
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kellogg-WHU Executive MBA jest przeznaczony dla menedżerów, którzy starają się stać się bardziej skutecznymi i odpowiedzialnymi liderami w dzisiejszym wysokim ciśnieniu konkur ...

Czytaj więcej