MBASTUDIES

EMBA Kitzscher - programów EMBA Kitzscher EMBA, Kitzscher

EMBA w Lipsku to najlepszy wybór dla profesjonalnego programu biznesowego absolwenta dla wielu ludzi na całym świecie. Oprócz doskonałych programów akademickich, Lipsk ma wiele do zaoferowania tym, że wybór tego tętniącego życiem i dynamicznego miasta dla rozwoju naukowej i zawodowej. Z EMBA w Lipsku, uczniowie mogą budować silne profesjonalną sieć, która może obejmować Niemcy, jak i Europę.

EMBA w Lipsku jest przeznaczony dla profesjonalistów poszukujących kształcenia akademickiego w biznesie, aby przejść do stanowiska kierownicze przywódczych. Programy zazwyczaj składają się z zajęć do budowania solidnych podstaw biznesu w marketingu, rachunkowości, finansów, etyki i ekonomii, z naciskiem na zarządzanie. Wiele EMBA w programach Lipsku dążyć do zapewnienia umiejętności, wiedzę i szkolenia dla przyszłych globalnych liderów biznesu.

Możesz dowiedzieć się więcej około EMBA w Lipsku, przewijając programów poniżej.Jeśli znajdziesz program, który Cię interesuje, możesz poprosić o informacje bezpośrednio od szkoły!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalny Executive MBA (EMBA)

HHL Leipzig Graduate School of Management
EMBA
<
Studia dzienne
<
21 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Global Executive MBA z EADA i HHL przygotowuje do pracy w zglobalizowanym i wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym i poprowadzi Cię do poziomu wiedzy, która jest niezbędn ...

Czytaj więcej

MBA Master of Business Administration

EuroMBA
EMBA
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

EuroMBA jest więcej niż MBA. Oferuje on menedżerom możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych podczas budowania międzynarodowej sieci obejmujących całą kulę ziemską. ...

Czytaj więcej