Filter
EMBA
Niemcy Ingolstadt Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Ingolstadt - programów EMBA Ingolstadt EMBA, Ingolstadt

Executive MBA Program jest globalny program zarządzania zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w połowie kariery.Rozwija skutecznych menedżerów na dziś 's dynamicznej organizacji globalnej

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Odpoczynku nad brzegiem Dunaju w Bawarii Niemczech Ingolstadt miasto. Jest domem dla ponad 100.000 mieszkańców. Ingolstadt miasto ma 2 główne uniwersytety i inne instytucje szkolnictwa wyższego.

EMBA Ingolstadt - Weź EMBA Ingolstadt. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

WFI - Catholic University of Eichstätt-Ingolstadt, Ingolstadt School of Management

Executive MBA: perspektywa wykonawczy! Kierownictwo stoi obecnie bardziej niż kiedykolwiek, specjalne wyzwania zawodowe i osobiste do czynienia. Z executive.mba WFI ma .. ... [+]

Executive MBA: perspektywa wykonawczy!

Kierownictwo stoi obecnie bardziej niż kiedykolwiek, specjalne wyzwania zawodowe i osobiste do czynienia. Z executive.mba WFI posiada - Ingolstadt School of Management stworzyliśmy kurs, który daje Ci narzędzia pod ręką, aby skutecznie sprostać tym wyzwaniom i przygotowane na skuteczną i odpowiedzialnego przywództwa.

Kwalifikujących się do swojej kariery:

Rozwijanie umiejętności zarówno technicznych i osobowych Mediacja wiedza współzależności funkcjonalnych i holistyczne rozumienie procesów biznesowych Integracja w rosnącej sieci osób na najwyższych stanowiskach w firmach krajowych i międzynarodowych Spełniając najwyższe standardy jakości w nauczaniu i nadzoru ... [-]
Niemcy Ingolstadt
Październik 2019
Język angielski
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku