MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Düsseldorf - programów EMBA Düsseldorf EMBA , Düsseldorf

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Düsseldorf miasto jest wśród jednego z najważniejszych centrów handlowych w Niemczech i targów mody. To stolica Nadrenii Północnej-Westfalii i ma ponad 500.000 ludzi. Choć ma kilka akademii i uczelni, Heinrich Heine University miasta jest główną instytucją szkolnictwa wyższego.

Studia niestacjonarne EMBA Düsseldorf - Weź EMBA Düsseldorf. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

Frankfurt School of Finance & Management
EMBA
Paź 2021
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Executive Master of Business Administration (MBA) Frankfurt School oferuje absolwentom szkół wyższych lub innym kandydatom o równorzędnych kwalifikacjach, np. W admini ...

Czytaj więcej

Globalny program wykonawczy mba

Kellogg-WHU Executive MBA Program
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kellogg-WHU Executive MBA jest przeznaczony dla menedżerów, którzy starają się stać się bardziej skutecznymi i odpowiedzialnymi liderami w dzisiejszym wysokim ciśnieniu konkur ...

Czytaj więcej