MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Baden-Baden - programów EMBA Baden-Baden EMBA , Baden-Baden

Po uzyskaniu stopnia absolwent w biznesie i mają znaczne praktyczne doświadczenie, następnym krokiem jest Executive MBA (EMBA). Programy takie jak łączenie podstaw rachunkowości i finansów, marketingu z badań przywódczych, aby dostać się do stanowiska kierownicze i zarządzania na wysokim szczeblu.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Baden-Württemberg to stan, w Niemczech, która posiada ponad 10 milionów ludzi. Jest on podzielony na 35 dzielnic i ma 9 niezależnych miast. Stan szczyci jedne z najbardziej znanych i najstarszych uniwersytetów, które mają prestiżowy status w Niemczech.

Studia niestacjonarne EMBA Baden-Baden - Weź EMBA Baden-Baden. Wszystkie EMBA program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Globalny program wykonawczy mba

Kellogg-WHU Executive MBA Program
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kellogg-WHU Executive MBA jest przeznaczony dla menedżerów, którzy starają się stać się bardziej skutecznymi i odpowiedzialnymi liderami w dzisiejszym wysokim ciśnieniu konkur ...

Czytaj więcej