MBASTUDIES

Programy Marketing i sprzedaż, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA, lub Executive Master of Business Administration, jest odmianą MBA, która jest zwykle przeznaczona dla osób, które już mają duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie biznesu. Może być najbardziej odpowiedni dla osób, które chcą zmienić karierę lub awansować w obecnej pracy.

Czym jest EMBA w marketingu i sprzedaży? Ten stopień może pomóc ci w dogłębnym zrozumieniu sztuki marketingu i sprzedaży produktów i usług. Marketing i sprzedaż mogą być istotną częścią świata biznesu, a dzięki zdobyciu EMBA powinieneś być lepiej przygotowany do zastosowania teorii i zasad w biznesie rzeczywistym. Chociaż najprawdopodobniej będziesz skoncentrowany na aspektach sprzedażowych, możesz także nauczyć się dużo o biznesie jako całości.

Dzięki zdobyciu tego dyplomu możesz zdobyć wiedzę o tym, jak działa sprzedaż i marketing, dzięki czemu możesz podejmować świadome decyzje w swoim codziennym życiu. Możesz także zostać lepszym przywódcą i nauczyć się strategii zarządzania czasem w zorganizowany i skuteczny sposób.

Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na to, ile będzie zarabiać EMBA. Pomocne może być zapoznanie się z różnymi opcjami, aby zobaczyć, co najlepiej dla Ciebie działa.

EMBA w dziale marketingu i sprzedaży może otworzyć dla Ciebie wiele drzwi w świecie biznesu. Z tym stopniem będziesz prawdopodobnie szukał pracy dla firmy, być może w zarządzaniu lub na innym wysokim stanowisku. Możliwe prace mogą obejmować bycie menedżerem marki lub kierownikiem sprzedaży. Na jednej z tych pozycji możesz być odpowiedzialny za pomaganie firmie w zwiększaniu sprzedaży i zarządzaniu przychodami. Możesz również kwalifikować się do pracy w charakterze dyrektora marketingu lub menedżera rozwoju biznesu.

Istnieje wiele opcji zarabiania na EMBA online lub w tradycyjnej szkole. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Marketing i sprzedaż Filter

Executive MBA | Marketing

Евразийская Школа Менеджмента и Администрирования (EMAS)
EMBA
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Język angielski
Rosyjski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Ucz się w języku angielskim! Zaawansowana premia (1) Pełny etat na kampusie w Rosji, (2) Blended learning lub (3) Internetowy program edukacji wdrożeniowej dla tych, którzy mu ...

Czytaj więcej

Executive MBA | Marketing

Евразийская Школа Менеджмента и Администрирования (EMAS)
EMBA
<
Łączone online i stacjonarne
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
12 miesiące
Rosyjski
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Ucz się w języku angielskim! (1) Online gdziekolwiek, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Central

Czytaj więcej