$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Marketing i sprzedaż, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA, lub Executive Master of Business Administration, jest odmianą MBA, która jest zwykle przeznaczona dla osób, które już mają duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie biznesu. Może być najbardziej odpowiedni dla osób, które chcą zmienić karierę lub awansować w obecnej pracy. Czym jest EMBA w marketingu i sprzedaży? Ten stopień może pomóc ci w dogłębnym zrozumieniu sztuki… Czytaj więcej

EMBA, lub Executive Master of Business Administration, jest odmianą MBA, która jest zwykle przeznaczona dla osób, które już mają duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie biznesu. Może być najbardziej odpowiedni dla osób, które chcą zmienić karierę lub awansować w obecnej pracy.

Czym jest EMBA w marketingu i sprzedaży? Ten stopień może pomóc ci w dogłębnym zrozumieniu sztuki marketingu i sprzedaży produktów i usług. Marketing i sprzedaż mogą być istotną częścią świata biznesu, a dzięki zdobyciu EMBA powinieneś być lepiej przygotowany do zastosowania teorii i zasad w biznesie rzeczywistym. Chociaż najprawdopodobniej będziesz skoncentrowany na aspektach sprzedażowych, możesz także nauczyć się dużo o biznesie jako całości.

Dzięki zdobyciu tego dyplomu możesz zdobyć wiedzę o tym, jak działa sprzedaż i marketing, dzięki czemu możesz podejmować świadome decyzje w swoim codziennym życiu. Możesz także zostać lepszym przywódcą i nauczyć się strategii zarządzania czasem w zorganizowany i skuteczny sposób.

Istnieje wiele czynników, które mogą mieć wpływ na to, ile będzie zarabiać EMBA. Pomocne może być zapoznanie się z różnymi opcjami, aby zobaczyć, co najlepiej dla Ciebie działa.

EMBA w dziale marketingu i sprzedaży może otworzyć dla Ciebie wiele drzwi w świecie biznesu. Z tym stopniem będziesz prawdopodobnie szukał pracy dla firmy, być może w zarządzaniu lub na innym wysokim stanowisku. Możliwe prace mogą obejmować bycie menedżerem marki lub kierownikiem sprzedaży. Na jednej z tych pozycji możesz być odpowiedzialny za pomaganie firmie w zwiększaniu sprzedaży i zarządzaniu przychodami. Możesz również kwalifikować się do pracy w charakterze dyrektora marketingu lub menedżera rozwoju biznesu.

Istnieje wiele opcji zarabiania na EMBA online lub w tradycyjnej szkole. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
EMAS Eurasian Management & Administration School
Moskwa, Rosja +5 Więcej

Ucz się w języku angielskim! (1) Online gdziekolwiek, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Europie Środkowej i Wschodniej! Top ... +

Ucz się w języku angielskim! (1) Online gdziekolwiek, (2) Blended learning lub (3) Pełny etat na kampusie w Rosji! Top 14 najlepszych MBA w Europie Środkowej i Wschodniej! Top 200 najlepszych MBA na świecie! № 1 online i blended learning i № 2 na kampusie MBA w Rosji! Zaawansowany program konsultingowy i edukacyjny premium dla tych, którzy muszą zdobyć dojrzałe umiejętności nowoczesnego zarządzania do pracy na wyższych stanowiskach i którzy nie są zadowoleni z podstawowej wiedzy, którą zapewnia większość akademickich szkół biznesu. Ze względu na specjalizację Marketing i Sprzedaż studenci otrzymują pełny kurs marketingu i sprzedaży. 2 prestiżowe stopnie: Executive MBA z EMAS (Rosja) + dyplom Executive MBA GFKM (Unia Europejska, Polska). -
EMBA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
12 - 18 miesiące
Rosyjski, Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online