W niepełnym wymiarze czasu Management Ameryce Południowej - Management programów Management w Ameryce Południowej

W niepełnym wymiarze czasu Management Ameryce Południowej - Management programów Management w Ameryce Południowej

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Obszar zarządzania często dotyczy osób na kierowniczych stanowiskach w biznesie. Studenci poszukujący edukacji w zakresie zarządzania mogą nauczyć się być przedstawicielami swoich organizacji. Mogą również nauczyć się obsługiwać kwestie administracyjne i związane z pracownikami.

Narody Ameryki Południowej oferują potężne doświadczenie bogaty z dobrej architektury, stylu gotowania, ceramiki, i taniec. W przeszłości przesiąknięte folkloru, studiuje w Ameryce Południowej będzie można oddawać w kulturze, które panowały na wieki.

W niepełnym wymiarze czasu Management Ameryce Południowej - Weź Management Ameryce Południowej. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu Management program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MBA dla kadry kierowniczej

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu October 2019 Wenezuela Caracas Panama Panama City Chiny Shanghai Kolumbia Bogotá Francja Paris Meksyk Buenavista Stany Zjednoczone New Orleans + 11 więcej

Executive MBA oferuje strategiczne, multidyscyplinarne i systematycznego widzenia zarządzania, metodologii i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych ... [+]

executive MBA

Executive MBA oferuje strategiczne, multidyscyplinarne i systematycznego widzenia zarządzania, metodologii i innowacyjnych doświadczeń edukacyjnych, narażając uczestnika do stanu wiedzy sztuki w kwestiach zarządzania i trudnych doświadczeń dla podejmowania decyzji.

Absolwenci EMBA wykonawczym:

- Dostajesz większą zdolność do usystematyzowania wiedzy z różnych obszarów funkcjonalnych organizacji

- przyczyni się do osiągnięcia całościowego, systemów biznesowych

- Integracja znaki i systemy informatyczne służące do zarządzania podejmowania decyzji w warunkach niepewności

- określenie możliwości biznesowych i mają zdolność do wyodrębniania wartości od sytuacjach kierowniczych... [-]