Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA ze zrównoważonego rozwoju, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA jest wykonawczej Masters in Business Administration, a po ukończeniu studiów podyplomowych przeznaczone dla studentów, którzy już są menedżerowie średniego szczebla w miejscu istniejącej pracy. Program studiów daje im umiejętności, których potrzebują, aby przejść do następnego poziomu, i stać się liderami w wybranych dziedzinach.

 

Co to jest EMBA w Zrównoważonego Rozwoju? EMBA w Sustainability uczy studentów o konieczności zrównoważonego rozwoju nowoczesnego rynku, i jak zarządzać przedsiębiorstw i projektów rozwojowych w sposób, który jest świadomy ekologicznie i korzysta z odnawialnych zasobów i źródeł energii.

 

Zrównoważony rozwój jest pole rośnie w świecie biznesu. EMBA w tej dziedzinie może stać się bardziej cenne, jak coraz więcej firm przenieść do przyjaznego środowisku rozwoju.Wiele metod prowadzonych w ramach programu mają swoje korzenie w nauce ziemskiej, więc stopień ma dodatkową zaletę dając studentom dobre tło w biologii.

 

Całkowity Koszt EMBA w Sustainability różni się w zależności od uczelni zdecydujesz się wziąć udział. Jednak program studiów jest przeznaczony do podjęcia około dwóch lat, więc całkowite koszty należy odpowiednio oszacowane.

 

Istnieje wiele miejsc pracy dostępnych dla posiadacza EMBA w Zrównoważonego Rozwoju. Firmy w wielu różnych branż, zarówno w sektorze publicznym i prywatnym, uznania wartości zrównoważonego rozwoju, a w najbliższej przyszłości będą chce zatrudnić menedżerów, którzy są w stanie dokonać zrównoważonego rozwoju rzeczywistości. Sektor non-profit, ma również wiele miejsc pracy dostępnych dla osób zainteresowanych trwałości. Profesjonaliści mogą pracować jako niezależne konsultantów lub pracy bezpośrednio dla organizacji non-profit na całym świecie.

 

Istnieje kilka zalet studiowania na EMBA w Zrównoważonego Rozwoju w Internecie. Programy Online studenci mogli studiować według bardziej elastycznego harmonogramu, który jest idealny dla profesjonalistów pracujących. Studiowanie również online pozwala studentom uczestniczyć uniwersytety na całym świecie bez wychodzenia z domu. Inni uczniowie mogą czuć się bardziej komfortowo nauki w środowisku nauczania. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z MBA ze zrównoważonego rozwoju

Business School Lausanne

EMBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii łączący edukację MBA z głębokim nurkowaniem w zakresie zrównoważonego rozwoju biznesu. ... [+]

Przegląd programu

E / MBA w Sustainable Business to wyjątkowy program w Szwajcarii łączący edukację E / MBA z głębokim zanurzeniem w zrównoważony rozwój biznesu. Jest idealny dla uczestników i profesjonalistów, którzy chcą wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenia, aby wywrzeć rzeczywisty wpływ na biznes.

Ten program łączy dwa programy w jeden, E / MBA i dyplom w zrównoważonym biznesie, co skutkuje holistycznym doświadczeniem edukacyjnym, które zmieni sposób definiowania biznesu i siebie w prowadzeniu zmian i innowacji na rzecz lepszego świata. Praktycznie weźmiesz wszystkie kursy podstawowe z programu E / MBA i kontynuujesz specjalizację w zakresie zrównoważonego rozwoju. Rezultatem jest program, który kształtuje cię w samoświadomego, kompetentnego i świadomego ekologicznie praktykującego biznesu.... [-]

Szwajcaria Lausanne
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku