Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Zaoczne

Zaoczne Zarządzanie ryzykiem Programy, Wyszukaj najlepszy Zarządzanie ryzykiem programy tutaj! - Zarządzanie ryzykiem

EMBA może być rozwiązaniem. To pozwala zachować swoją pracę, uczyć się od ekspertów i zastosowanie nowych umiejętności natychmiast z powrotem do siły roboczej.

Zaoczne Zarządzanie ryzykiem Programy: Szukaj tutaj programów Zarządzanie ryzykiem . Wszystkie szkoły i Zaoczne informacje Zarządzanie ryzykiem directely, zaoszczędzić czas i kontakt Zarządzanie ryzykiem przyjęć tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z Zarządzanie ryzykiem

ESLSCA Business School

Zgodność z Executive MBA ... [+]

Zgodność z Executive MBA

Program jest rocznym programem w niepełnym wymiarze godzin. Będzie dotyczył zarówno teorii stosowanych w tym zmieniającym się świecie, jak i nieustannej redefinicji, ale także najlepszych praktyk głównych graczy w branży poprzez seminaria lub kursy mistrzowskie.

Cele i korzyści płynące z programu

Ten program przygotowuje Cię w ciągu jednego roku do:

Oceń zagrożeniaZdefiniuj i pilotuj program etyczny i zgodnościSkonfiguruj urządzenie sterująceKomunikować i trenować na temat ryzyka braku zgodnościWdrożenie wewnętrznej polityki sankcjiPorównywanie najlepszych praktykumiejętności

Ten kurs MBA poprowadzi Cię do nabycia umiejętności poszukiwanych przez firmy skonfrontowane z kwestiami zgodności, a mianowicie:... [-]

Francja Paryż
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski,Język angielski
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku