Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z zarządzania przypadkami oszustw, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Program Executive Master of Business Administration, określany również jako EMBA, jest zwykle przeznaczony dla pracujących profesjonalistów. Ten tytuł magistra może zapewnić bardziej elastyczny harmonogram niż zwykły MBA. Większość programów można ukończyć za dwa lata lub krócej.

Czym jest EMBA w zarządzaniu ryzykiem? Ten podyplomowy stopień koncentruje się na podstawach biznesowych i zarządzaniu ryzykiem. Jako student możesz przedstawić ramy umożliwiające zrozumienie ryzyka w firmach i zastosowanie tej wiedzy w sytuacjach biznesowych. Powinieneś nauczyć się rozpoznawać i łagodzić ryzyko - zazwyczaj operacyjne i finansowe - które może mieć wpływ na działalność. Twój program nauczania może obejmować kursy analizy sprawozdań finansowych, podstawy zarządzania ryzykiem, wyceny, lekcje przywództwa, zarządzanie ryzykiem korporacyjnym i rynki instrumentów pochodnych.

Studenci zarządzania ryzykiem prawdopodobnie rozwiną silne umiejętności przywódcze. To pozwala im przejąć kontrolę w różnych sytuacjach, czyniąc z nich cenny dodatek do każdego zespołu. Uczniowie mogą również rozwinąć wyjątkową umiejętność podejmowania właściwych decyzji uwzględniających różne rodzaje ryzyka. Komunikacja, która jest inną umiejętnością często związaną z tym stopniem, jest nieoceniona dla pracodawców i może pomóc w codziennym życiu.

Ponieważ EMBA w programach zarządzania ryzykiem są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie, czesne i opłaty mogą się znacznie różnić. Czasami programy EMBA mają wyższe czesne niż tradycyjne programy MBA, więc skontaktuj się z biurem przyjmowania wybranej przez ciebie szkoły i zapytaj o określone opłaty za rejestrację. Stypendia mogą być dostępne, aby zmniejszyć obciążenie finansowe.

Executive Master of Business Administration w Risk Management może przygotować studentów do pracy jako brokerzy ubezpieczeniowi, konsultanci do spraw zarządzania ryzykiem, menedżerowie ryzyka korporacyjnego lub urzędnicy ds. Świadczeń pracowniczych. Studenci są również często kompetentni do pracy w charakterze aktuariuszy, agentów kontroli strat i nadzoru zgodności. Absolwenci mogą zostać zakwalifikowani na stanowiska w zarządzaniu wyższego szczebla. Wielu studentów czuje się uprawnionych do otwierania własnych firm lub świadczenia usług doradczych.

Wiele programów oferuje EMBA w stopniach zarządzania ryzykiem w Internecie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in MBA z zarządzania przypadkami oszustw

MINES ParisTech

Podejmowanie decyzji w zglobalizowanym świecie oznacza znalezienie drogi w złożonym środowisku, naznaczonym różnorodnością kultur i racjonalności. Oznacza to, że wybiera ... [+]

Executive MBA ryzyko, globalizacja i różnorodność

z Skema Business School

Podejmowanie decyzji w zglobalizowanym świecie oznacza znalezienie drogi w złożonym środowisku, naznaczonym różnorodnością kultur i racjonalności. Oznacza to dokonywanie wyborów w krótkim czasie, biorąc pod uwagę szerszy i bardziej niejednorodny zestaw informacji. Oznacza podejmowanie decyzji w niepewnym otoczeniu, w którym często pojawiają się ryzyko związane z ryzykiem.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w MŚP, firmie wielonarodowej, organu administracyjnego czy organizacji międzynarodowej, kierownictwo musi mieć możliwość orientowania się w procesie podejmowania decyzji, aby obejmowało takie złożoność. W tym celu uważamy, że muszą przeanalizować sposób postrzegania świata w celu zrozumienia, w jaki sposób współdziała z innymi systemami symbolicznymi, innymi racjonalnością, innymi kontekstami społecznymi, gospodarczymi i geopolitycznymi.... [-]

Francja Sophia Antipolis Paris Chiny Beijing Fontainebleau Évry Lille  + 4 Więcej
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku