Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z zarządzania projektami, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Zapisanie się w programie EMBA po spędzeniu kilku lat na budowaniu kariery może pozwolić uczniom wykorzystać ich doświadczenie, aby pomóc im w dalszej edukacji. Tego typu stopień zazwyczaj daje studentom specjalistyczną wiedzę w wybranej przez nich karierze.

Czym jest EMBA w zarządzaniu projektami? Ten rodzaj programu zazwyczaj pomaga uczniom lepiej zrozumieć złożoność zarządzania projektami poprzez kursy takie jak ocena ryzyka i projektowanie organizacyjne. Uczniowie zwykle uczą się kierować projektem od początku do końca, nadzorując projekt i doprowadzając końcowy produkt do końca, zarządzając zespołem. Poprzez studia przypadków i badania sprawdzonych metodologii uczniowie mogą nauczyć się dostarczać wysokiej jakości wyniki i pomagać im rozwijać się.

EMBA w Project Management może pomóc uczniom rozwijać kilka podstawowych kompetencji, takich jak rozwiązywanie problemów, przywództwo i komunikacja. Silne umiejętności rozwiązywania problemów i przywództwa mogą umożliwić uczniom odniesienie sukcesu w wybranej przez nich karierze zawodowej, a nawet doprowadzić do awansu zawodowego i wzrostu wynagrodzeń. Umiejętności komunikacyjne są zazwyczaj przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Podczas gdy program EMBA zwykle można ukończyć za dwa lata, nie ma ustalonej ceny. Dzieje się tak dlatego, że żadna z dwóch szkół nie jest dokładnie taka sama, więc koszty różnią się drastycznie w zależności od wybranej uczelni.

Z EMBA w Project Management, studenci zwykle kwalifikują się do wielu karier w różnych dziedzinach. Niektórzy zdecydowali się pracować w budownictwie jako zarządcy budynków. Inni wolą pracować w szpitalach jako administratorzy. Wielu wybiera stanowiska pracy w działach IT jako menedżerowie IT, a niektórzy decydują się na karierę w branży, pracując jako menedżerowie biznesowi. Praca jako projektodawcy może być również dostępna.

Chociaż program EMBA można ukończyć na zajęciach organizowanych online lub w kampusie, wiele uniwersytetów oferuje bardziej odległe zajęcia niż kiedykolwiek wcześniej. Uczniom równoważącym miejsca pracy i rodziny z ich wykształceniem może łatwiej przychodzić na lekcje online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in MBA z zarządzania projektami

SMBS - University of Salzburg Business School

"Executive MBA Project and Process Management" jest obecnie najwyższej jakości programem szkoleniowym z zakresu zarządzania projektami i procesami w Europie. ... [+]

Język: 80% niemiecki, 20% angielski

Międzynarodowe Executive MBA - Zarządzanie projektami i procesami

Unikatowy program szkoleniowy dla menedżerów projektów i procesów

"Executive MBA Project and Process Management" jest obecnie najwyższej jakości programem szkoleniowym w zakresie zarządzania projektami i procesami. Ten program studiów, unikatowy w Europie, łączy w sobie profesjonalne podejście do zarządzania z ogólnym know-how w zakresie zarządzania, koncentrując się na obszarze zarządzania projektami i procesami.

Naszym celem jest przekazanie treści zarządzania silnym podstawem naukowym ze szczególnym uwzględnieniem orientacji w praktyce. MBA zajmuje centralne wyzwanie przywództwa, finansów, kontroli i prawa z podejściem strategiczno-przedsiębiorczym. Te umiejętności pozwalają na skuteczne i skuteczne sprostanie obecnym międzynarodowym wyzwaniom gospodarczym w środowisku coraz bardziej złożonym. Moduły zorientowane na praktykę odpowiadają najsurowszym wymaganiom gospodarki i środowiska akademickiego. Prowadzi to do odpowiedniego szkolenia w zakresie zarządzania projektami i procesami, które stało się centralnym zadaniem.... [-]

Austria Salzburg
October 2019
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku