Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z systemów informatycznych, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Dla profesjonalistów, którzy muszą podjąć decyzję, między kontynuowaniem nauki a utrzymaniem swojej obecnej kariery w pełnym wymiarze godzin, program Executive Master of Business Administration stanowi alternatywę. EMBA jest przeznaczona dla doświadczonych pełnoetatowych pracowników i umożliwia im odbycie kursów tygodniowo w celu dostosowania ich harmonogramu pracy.

Przyszli studenci mogą zastanawiać się, "Czym jest EMBA w systemach informatycznych?" Osoby zainteresowane karierą w zarządzaniu skoncentrowanym na IS skorzystałyby z tego programu. Kursy zazwyczaj koncentrują się na nowoczesnych zasadach i projektowaniu SI oraz ich zastosowaniach w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i efektywności organizacyjnej. Zarządzanie bazami danych, komunikacja sieciowa i analiza danych to wszystkie aspekty często omawianego materiału.

Niektóre korzyści, jakie mogą czerpać studenci podejmujący EMBA z systemów informatycznych, obejmują rozwijanie ważnych umiejętności zawodowych poprzez strategiczne podejmowanie decyzji, krytyczne myślenie i komunikację interpersonalną. Mogą również poszerzyć swój zestaw narzędzi do zarządzania o zrozumienie nowoczesnej architektury sieci i baz danych oraz sposobu ich wykorzystania.

Koszty rejestracji i czesnego dla EMBA w systemach informatycznych będą się różnić w zależności od szkoły. Studenci mogą oczekiwać, że ukończenie programu zajmie około dwóch lat, ale powinni przeprowadzić badania w szkołach, którymi są zainteresowani, aby znaleźć szczegóły dotyczące programu i kosztów.

Dzięki EMBA w systemach informatycznych, absolwenci mogą znaleźć wiele możliwości kariery w zarządzaniu projektami IT i analiz biznesowych. Menedżer IT lub główny informator może być odpowiedzialny za nadzorowanie i analizowanie rozwiązań cyberbezpieczeństwa w firmie lub dla klientów firmy. Menedżerowie IT pracują również nad szkoleniem i kierowaniem nowym personelem przy użyciu lub utrzymywaniu systemów informatycznych firmy. Wreszcie, analitycy danych znajdują pracę w korporacjach, które zajmują się przetwarzaniem i obsługą dużych danych dla klientów.

Studenci mają wiele zasobów, aby przejść do Internetu, aby dowiedzieć się więcej o EMBA w systemach informatycznych i gdzie podjąć taki program. Aby znaleźć opcje nauki online, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

1 Wyniki z MBA z systemów informatycznych

IIMT University of Fribourg

Executive MBA zapewnia uczestnikom umiejętności analityczne, funkcjonalne i interpersonalne, niezbędne do osiągnięcia sukcesu w coraz bardziej złożonym i globalnym ICT ... [+]

Executive MBA w zakresie ICT lub zarządzania użytecznością

Szukasz profesjonalnej kariery wyzwanie i poprawy? Następnie uzyskaj Executive MBA, technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) lub zarządzania użytecznością, i stań się częścią naszej sieci! Executive MBA oferuje uczestnikom umiejętności analityczne, funkcjonalne i interpersonalne, niezbędne do osiągnięcia sukcesu w coraz bardziej złożonych i globalnych technologiach informacyjnych i komunikacyjnych, a także w zakresie środowiska i zarządzania przedsiębiorstwem. Executive MBA w zakresie technologii informacyjnych i komunikacyjnych lub zarządzania urządzeniami stanowi w sumie 15 tygodni kursu z 30 modułami i można je ukończyć w niepełnym wymiarze godzin. Programy są organizowane w tygodniowych blokach (od poniedziałku do soboty), przy czym każdy blok składa się z dwóch modułów. Połowa czasu w klasie poświęcona jest nabyciu nowej wiedzy w przedmiotowym obszarze, pozostała część czasu przeznaczona jest na pracę praktyczną i studia przypadków (ICT lub zarządzanie urządzeniami).... [-]

Szwajcaria Fribourg
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku