Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z rachunkowości, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA, lub Executive Master of Business Administration, to stopień przeznaczony dla osób, które często mają już 10 lub więcej lat doświadczenia zawodowego. Jest podobny do programu MBA, ale może różnić się pod względem projektowania i dostarczania. Zazwyczaj programy EMBA są przeznaczone dla osób, które już pracują w pełnym wymiarze godzin.

Co to jest EMBA w rachunkowości? Jest to profesjonalny program studiów podyplomowych, który koncentruje się na zaawansowanych zasadach biznesowych, z naciskiem na praktyki księgowe. Większość studentów rozwinie zaawansowaną wiedzę w zakresie zarządzania biznesem i finansami. Mogą brać udział w kursach pogłębiających wiedzę na temat finansów, budżetowania kapitału i zarządzania portfelem. Zazwyczaj studenci biorą również pod uwagę kursy podstawowe, które koncentrują się na biznesie, z dodatkowymi zajęciami, które koncentrują się bardziej bezpośrednio na rachunkowości. Kursy rachunkowe wysokiego poziomu często obejmują sprawozdawczość finansową, czynniki podatkowe w decyzjach biznesowych, ekonomię biznesu, prawo gospodarcze oraz marketing i strategię.

Wiele programów księgowych EMBA ma na celu przygotowanie studentów do bycia liderami w swojej branży. Często rozwijają zdolność do przejęcia sytuacji. Zwykle zdobywają także umiejętności podatkowe, które są nieocenione dla pracodawców i mogą im pomóc w przygotowaniu własnych rocznych podatków. Studenci często uczą się również umiejętności zarządzania pieniędzmi.

Czynnikiem przyczyniającym się do wyboru EMBA w programie księgowym jest często koszt czesnego, który może się różnić w zależności od instytucji. Uczniowie powinni skontaktować się z dowolnym uniwersytetem zainteresowania, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące kosztów rejestracji.

Większość programów księgowych EMBA koncentruje się na przygotowaniu studentów do ról menedżerskich w biznesie. Studenci zwykle mają kwalifikacje do wyższych stanowisk, które wymagają pracy z pieniędzmi i finansami. Typowe kariery dla EMBA absolwentów rachunkowości może obejmować analityk finansowy, dyrektor podatkowy, kierownik audytu, analityk budżetowy, doradca podatkowy, dyrektor generalny lub kierownik rozwoju biznesu.

Wiele programów EMBA w rachunkowości oferują struktury, które pozwalają uczniom na pracę w pełnym wymiarze czasu podczas zarabiania online stopnia. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in MBA z rachunkowości

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

To wykonawczy Mistrz (EMBA) w rachunkowości i zarządzanie finansowe Program studiów jest idealny dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez c ... [+]

3 najlepszych uniwersytetów = 1 stopień EUROPEJSKĄ Wszyscy uczniowie będą mieli oprócz ABM Dyplom Wspólny dyplom z Uniwersytetu w Dąbrowie Górniczej (WSB) i Uniwersytetu Tarasa Szewczenki Narodowej. 3 najlepszych uniwersytetów europejskich = najlepsza wirtualna / Odległość Program = 1 Top Dyplom Europejski SZWAJCARIA + UE + najwyższej pozycji w rankingu 500

Rozwijać swoją wiedzę w ABM

Połączyć się z uczniów i liderów takich jak Ty w programach naszego mistrza internetowego. Będziesz iść tak daleko, jak twój umysł będzie cię jako uczeń magistra w ABM.

Dla badaczy akademickich i wychowawców

Mistrz wykonawczego rachunkowości i finansowego zarządzania (EMBA) oznacza kolejny poziom osiągnięć w każdej dyscypliny akademickiej.... [-]

Szwajcaria Zürich
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
12 miesięcy
Online
Czytaj więcej po polsku