Filter
EMBA
Austria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MBA z opieki zdrowotnej Austria - programów MBA z opieki zdrowotnej Austria MBA z opieki zdrowotnej

Executive MBA lub EMBA, jest absolwentem stopnia biznesu poziom. Executive MBA jest bardzo podobny do zwykłego programu MBA. Główną różnicą jest to, że program Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim edukować pracy kierowniczej, menedżerów, przedsiębiorców i innych liderów biznesu.

MBA Zarządzanie Healthcare jest zorganizowana do kierowania uczniów na temat planowania, synchronizacji, kierowanie i nadzorowanie realizacji usług zdrowotnych. Stopień obejmuje różne tematy, w tym służby zdrowia, biurach, szpitalach i domach opieki.

Austria, oficjalnie Republika Austrii, jest republiką federalną i leżą od około 8.470.000 ludzi w Europie Środkowej.

MBA z opieki zdrowotnej Austria - Weź MBA z opieki zdrowotnej Austria. Wszystkie MBA z opieki zdrowotnej i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Results in MBA z opieki zdrowotnej, Austria

SMBS - University of Salzburg Business School

Międzynarodowy Executive MBA - program opieki zdrowotnej Management odbywa się w trzech międzynarodowych miejscach: Salzburg, Marburg, Brüssel, Waszyngton i Toronto. Te u ... [+]

International Executive MBA - zarządzanie opieką zdrowotną

Szkolenie z zarządem dla kadry kierowniczej w sektorze opieki zdrowotnej

Ten program studiów ma na celu naukę szkoleniową w dziedzinie opieki zdrowotnej na poziomie akademickim. Obejmuje to niezbędne zrozumienie rynku opieki zdrowotnej, umiejętności analitycznych, kompetencji społecznych, kontroli, marketingu, strategicznego i operacyjnego zarządzania opieką zdrowotną, porównań systemów w sektorze opieki zdrowotnej i dalszych tematów.

Ważnym celem programu studiów MBA jest poprawa kompetencji kierowniczych członków personelu kierowniczego publicznych i prywatnych instytucji opieki zdrowotnej oraz przemysłu farmaceutycznego i medycznego. Ma także na celu wsparcie najwyŜszych kadry kierowniczej w ich rolach decyzyjnych.... [-]

Austria Salzburg
October 2019
Zaoczne
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku