Programy MBA z opieki zdrowotnej, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Programy MBA z opieki zdrowotnej, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

MBA z opieki zdrowotnej

Executive Master of Business Administration to unikalna opcja dla osób już założonych w pozycji biznesowej lub finansowej. Utrzymując pracę w firmie, uczestnicy programu mogą wybrać opcję tego stopnia, aby kontynuować zaawansowaną edukację podczas pracy w pełnym wymiarze czasu.

Czym jest EMBA w służbie zdrowia? Opieka zdrowotna to sieć systemów wsparcia, takich jak szpitale i kliniki, zaprojektowana w celu utrzymania i poprawy fizycznego i psychicznego dobrostanu społeczeństwa. Tego rodzaju program studiów obejmuje wiele tematów mających na celu edukację studentów na temat praktyk i metod niezbędnych do osiągnięcia sukcesu i skutecznych liderów w tej dziedzinie. Wiele z tych programów obejmuje zagadnienia związane ze zdrowiem i biznesem, aby zapewnić bardziej krytyczne zrozumienie tej branży. Zajęcia mogą obejmować rachunkowość finansową, teorię mikroekonomiczną, ekonomię służby zdrowia, marketing opieki zdrowotnej, zarządzanie zasobami ludzkimi i inne.

Po uzyskaniu wysokiego stopnia w dziedzinie opieki zdrowotnej, wielu absolwentów wchodzi do rynku pracy z zestawem unikalnych umiejętności, które mogą przynieść korzyści niemal każdej branży. Osoby te są często wysoce analityczne, zwracają dużą uwagę na szczegóły i wykazują imponujące umiejętności komunikacyjne.

Koszt uzyskania EMBA może czasami być refundowany przez pracodawców. Zależy to od rodzaju programu i firmy, z którą jest związany uczeń. Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na koszty, to lokalizacja programu i liczba wymaganych kursów.

Świat opieki zdrowotnej jest ważnym, ciągle zmieniającym się sektorem, który wymaga wysoce profesjonalnych osób, aby sprostać potrzebom poszerzania zakresu obowiązków. Istnieje wiele ról, które absolwent może wziąć pod uwagę, takich jak administrator szpitala, dyrektor generalny lub dyrektor finansowy. Te stanowiska mają podobne obowiązki w zarządzaniu szpitalem. Inne możliwości zatrudnienia obejmują pracę jako konsultant szpitalny, analityk ds. Polityki zdrowotnej i kierownik projektu ambulatoryjnego.

EMBA może pomóc uczonym zdobyć dyplom i wypłatę w tym samym czasie. Dzięki programom zlokalizowanym na uniwersytetach na całym świecie uczestnicy mogą zapoznać się z różnymi opcjami do nauki. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Executive Mba Healthcare

Nottingham University Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 - 4 lat Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Nottingham

Przygotowując się do wyzwań związanych z organizowaniem i zarządzaniem złożonymi usługami medycznymi, nasz Executive MBA Healthcare został mianowany przez Akademię Przywództwa NHS. [+]

Przegląd

Przygotowując się do wyzwań związanych z organizowaniem i zarządzaniem złożonymi usługami medycznymi, nasz Executive MBA Healthcare został mianowany przez Akademię Przywództwa NHS.

Miejsce 21 na świecie, 2 miejsce w Wielkiej Brytanii i 1 po wzroście wynagrodzenia po ukończeniu studiów w ostatnim Economist Executive MBA, można studiować w niepełnym wymiarze przez ponad 2-4 lata.

Zaprojektowany dla tych, którzy chcą nadal koncentrować się na sektorze opieki zdrowotnej, a jednocześnie otrzymują szerokie wykształcenie MBA, rozwija kompetencje do generowania wartości, poprawy efektywności organizacyjnej i zwiększa zdolność do współpracy z innymi, aby osiągnąć sukces.... [-]


Międzynarodowa Kadra Kierownicza - Zarządzanie Opieką Zdrowotną

SMBS - University of Salzburg Business School
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Austria Salzburg

Międzynarodowy Executive MBA - program opieki zdrowotnej Management odbywa się w trzech międzynarodowych miejscach: Salzburg, Marburg, Brüssel, Waszyngton i Toronto. Te unikalne lokalizacje oferują dużą infrastrukturę z nowoczesnymi salami szkolnymi. [+]

International Executive MBA - zarządzanie opieką zdrowotną

Szkolenie z zarządem dla kadry kierowniczej w sektorze opieki zdrowotnej

Ten program studiów ma na celu naukę szkoleniową w dziedzinie opieki zdrowotnej na poziomie akademickim. Obejmuje to niezbędne zrozumienie rynku opieki zdrowotnej, umiejętności analitycznych, kompetencji społecznych, kontroli, marketingu, strategicznego i operacyjnego zarządzania opieką zdrowotną, porównań systemów w sektorze opieki zdrowotnej i dalszych tematów.

Ważnym celem programu studiów MBA jest poprawa kompetencji kierowniczych członków personelu kierowniczego publicznych i prywatnych instytucji opieki zdrowotnej oraz przemysłu farmaceutycznego i medycznego. Ma także na celu wsparcie najwyŜszych kadry kierowniczej w ich rolach decyzyjnych.... [-]


Wykonawczy Mba W Zarządzaniu Opieką Zdrowotną

Oakland University School of Business Administration
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy February 2018 Stany Zjednoczone Rochester

Zaprojektowany, aby zapewnić pracownikom służby zdrowia zrozumienie koncepcji zarządzania i umiejętności, które pomogą im skutecznie zarządzać w branży opieki zdrowotnej [+]

Executive MBA w Zarządzaniu Służbą Zdrowia Executive MBA w zakresie zarządzania opieką zdrowotną (EMBA-HCM) ma na celu zapewnienie pracownikom służby zdrowia zrozumienia koncepcji zarządzania i umiejętności, które pomogą im skutecznie zarządzać w branży opieki zdrowotnej. Program skierowany jest do lekarzy i administratorów opieki zdrowotnej z doświadczeniem co najmniej pięciu lat, którzy pragną uzyskać silne zrozumienie zarządzania operacyjnego i strategicznego w sektorze opieki zdrowotnej. Alternatywy kursów fakultatywnych - Ocena wyników w opiece zdrowotnej - Nowe przedsięwzięcia w opiece zdrowotnej - Planowanie i ocena obiektów - Zarządzanie projektami w opiece zdrowotnej - Zarządzanie technologią w opiece zdrowotnej - Magazyn danych w opiece zdrowotnej - Marketing medyczny i zadowolenie konsumentów - Nowa Służba Zdrowia Svcs. Rozwój - Szpital Finanse i Zarządzane Opieki - fuzje i przejęcia w HC - Prognozowanie w opiece zdrowotnej - Zapewnienie Jakości w Opiece Zdrowotnej - Zarządzanie kosztami w opiece zdrowotnej - Polityka rządu w opiece zdrowotnej - Międzynarodowe porównania w opiece zdrowotnej - Zarządzanie różnorodnością kulturową - Administracja Szpitala - przekształcenie organizacji opieki zdrowotnej - Umowy i negocjacje w zakresie opieki zdrowotnej ... [-]