Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z międzynarodowego biznesu, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA oznacza Executive Master of Business Administration i jest to tytuł magistra na poziomie biznesowym. Zazwyczaj studenci realizujący ten tytuł wykonawczy mają wyższy poziom doświadczenia zawodowego w porównaniu ze studentami MBA.

Czym jest EMBA w biznesie międzynarodowym? Jest to studia podyplomowe, które zazwyczaj obejmują tematy związane z biznesem, takie jak finanse, marketing i zasoby ludzkie na poziomie międzynarodowym. Większość programów ma na celu przygotowanie studentów do kariery w biznesie, która może być prowadzona w skali globalnej. Studenci mogą być wprowadzani w światowe trendy i strategie biznesowe. Zazwyczaj międzynarodowe klasy biznesowe obejmują matematykę i statystyki dla biznesu, zachowania ludzi w organizacjach, międzynarodowe strategie rynkowe, wielonarodowe środowisko korporacyjne oraz międzynarodowy handel i konkurencyjność.

Międzynarodowi studenci biznesu mają tendencję do rozwijania zaawansowanych umiejętności w zakresie strategii badań. Nabyte umiejętności interpersonalne mogą zwiększyć ich umiejętność łączenia się z ludźmi o różnych perspektywach i różnych kulturach, zarówno w środowisku zawodowym, jak i osobistym. Studenci mogą nawet stać się ekspertami w zakresie networkingu. Dzięki temu mogą nawiązać kontakt z osobami, które mogą pomóc w rozwoju kariery zawodowej, a także pomóc im nawiązać nowe znajomości.

Opłaty i czesne mogą się bardzo różnić w zależności od wybranej szkoły. W wielu przypadkach koszt międzynarodowego programu biznesowego EMBA może być nieco wyższy niż tradycyjny program MBA. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czego się spodziewać, jest skontaktowanie się z uniwersytetem, do którego chcesz uczęszczać.

EMBA w biznesie międzynarodowym może oferować studentom wiele lukratywnych ofert pracy ze względu na swój szeroki zakres. Absolwenci mogą kwalifikować się do wielu karier, które wymagają międzynarodowej ekspertyzy. Na przykład mogą zostać międzynarodowymi finansistami lub analitykami magazynowymi do importowania lub eksportowania firm. Osoby posiadające EMBA w biznesie międzynarodowym mogą znaleźć duże zapotrzebowanie w branżach na całym świecie, takich jak nauka i technologia, służba zdrowia, usługi finansowe lub handel i produkcja.

Studenci, którzy chcą zdobyć EMBA w biznesie międzynarodowym mogą wybrać studia na uniwersytetach na całym świecie, zarówno na kampusie uczelnianym, jak i online. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

5 Wyniki z MBA z międzynarodowego biznesu

International Institute of Business, Business School (IIB)

International MBA to program podwójnego stopnia z unikalną propozycją wartości na Ukrainie. Jest realizowany przez Ukraińską Szkołę Biznesu "Międzynarodowy Instytut Bizne ... [+]

Dla kogo:

Menedżerowie poziomu i właściciele firm prowadzących działalność zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Sposób dostawy:

Moduł nauczania (face-to-face): 5 dni (raz w miesiącu - od środy do niedzieli, od 9:30 do 16:45).

W czasie intermodularnym: lekcje online i praca domowa.

Czas Trwania Programu:

Początek - 20 listopada 2019 r

Zakończenie - grudzień 2021

Dokumenty po zakończeniu programu:

Dyplom Executive MBA wydany przez Business School «Międzynarodowy Instytut Biznesu»

Diplomurkunde (Management Centre Innsbruck)

Certyfikat od Stowarzyszenia MBA

Czesne:

Całkowity koszt programu International МВА wynosi 13900 EURO 124 000 UAH.... [-]

Ukraina Kyiv
Listopad 2019
Zaoczne
25 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
UOC Universitat Oberta de Catalunya

... [+]

[-]
Hiszpania Spain Online
Marzec 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Online
Czytaj więcej po polsku
Kellogg School of Management at Northwestern University

Programy Północnoamerykanin to alternatywne weekendowe programy Executive MBA, które mają służyć studentom na długich dystansach. Jakość i czas klasy dla każdego programu ... [+]

Programy Północnoamerykanin to alternatywne weekendowe programy Executive MBA, które mają służyć uczniom długodystansowym. Jakość i czas klasy dla każdego programu są takie same. Różne harmonogramy sekcji oferują elastyczność na potrzeby naszych różnorodnych uczestników.

Styczniowy program Ameryki Północnej

Styczeńowy program w Ameryce Północnej jest również alternatywnym programem weekendu, który służy studentom długodystansowym, a także studentom lokalnym, którzy często podróżują do pracy.

Uczestnicy podróży do Evanston piątek rano, zajęcia odbywają się w piątek po południu i przez cały dzień w sobotę. W piątkowe noce pokoje Allen Center są dostępne w centrum Allen, z możliwością pozostania w sobotę w nocy. W weekendy odbywają się samouczki i spotkania grup roboczych.... [-]

Stany Zjednoczone Evanston Midland
Styczeń 2020
Zaoczne
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kellogg School of Management at Northwestern University

Programy Północnoamerykanin to alternatywne weekendowe programy Executive MBA, które mają służyć studentom na długich dystansach. Jakość i czas klasy dla każdego programu ... [+]

Programy Północnoamerykańskie Programy Północnoamerykanin to alternatywne weekendowe programy Executive MBA, które mają służyć studentom na długich dystansach. Jakość i czas klasy dla każdego programu są takie same. Różne harmonogramy sekcji oferują elastyczność na potrzeby naszych różnorodnych uczestników Wrzesień amerykański program Program września Północy Amerykański jest alternatywnym programem weekendowym, służącym głównie do studiów dalekosiężnych. Zajęcia odbywają się na przemian w weekendy, a nie raz w tygodniu. Studenci podróżują do Evanston w piątek rano, zajęcia odbywają się w piątek po południu, przez cały dzień w sobotę i niedzielę rano.... [-]

Stany Zjednoczone Evanston Midland
Wrzesień 2019
Zaoczne
2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mantissa College

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate ... [+]

Tło programu

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) we współpracy z Paris Graduate School of Management (PGSM) we Francji. Nasza współpraca z Paris Graduate School of Management, Francja (PGSM) daje ci dodatkową przewagę kwalifikacji na jednym z 35 najlepszych uniwersytetów we Francji.

Podsumowanie programu

Nazwa programu

Międzynarodowy program Executive Master of Business Administration (IEMBA)

Instytucja przyznająca

Paris Graduate School of Management (PGSM) / Ecole Superalt = "ieure De Gestion (ESG)

Czas trwania badania

15 miesięcy (1 rok 3 miesiące)

Liczba osób

12 modułów

Tryb ocen... [-]

Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
13 - 15 miesięcy
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku