MBASTUDIES

Zaoczne Marketing i sprzedaż Programy, Wyszukaj najlepszy Marketing i sprzedaż programy tutaj! - Marketing i sprzedaż

EMBA lub Executive MBA jest absolwentem stopień na poziomie business dla profesjonalistów i wykonawczej. To pozwala im na studia Executive Education biznesu i pracy w tym samym czasie.

Kursy marketingu i sprzedaży mogą budować wartościowe umiejętności niezależnie od branży, w której są stosowane. Studenci mogą uzyskać cenne informacje na temat przewidywania zachowań konsumentów, kanałów marketingowych, etyki handlowej, strategii ustalania cen i zarządzania kanałami dostaw.

Zaoczne Marketing i sprzedaż Programy: Szukaj tutaj programów Marketing i sprzedaż . Wszystkie szkoły i Zaoczne informacje Marketing i sprzedaż directely, zaoszczędzić czas i kontakt Marketing i sprzedaż przyjęć tutaj!

1 Wyniki z Marketing i sprzedaż Filter

Executive MBA | Marketing

Евразийская Школа Менеджмента и Администрирования (EMAS)
EMBA 01 September 2020 Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Język angielski Rosyjski Łączone online i stacjonarne Stacjonarne Online

Ucz się w języku angielskim! Zaawansowana premia (1) Pełny etat na kampusie w Rosji, (2) Blended learning lub (3) Internetowy program edukacji wdrożeniowej dla tych, którzy mu ...

Czytaj więcej