Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z bezpieczeństwa informacji, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA jest prestiżowym stopniem dostępnym dla każdego, kto ukończył studia licencjackie. Opierając się na wcześniejszych doświadczeniach uczniów, program ten zwiększa zrozumienie i czyni z nich ekspertów w wybranej przez nich dziedzinie.

Czym jest EMBA w bezpieczeństwie? Typowo zaprojektowany, aby dać studentom wiedzę ekspercką na temat każdego rodzaju zabezpieczeń od IT do ochrony, program ten zazwyczaj wykorzystuje kursy, takie jak ocena ryzyka i zarządzanie, aby pomóc uczniom w lepszym zrozumieniu tematu. Studenci mogą również zapoznać się z procedurą kryminalną, programowaniem komputerowym i bezpieczeństwem międzynarodowym, aby uzyskać kompleksowe zrozumienie różnych poziomów bezpieczeństwa.

Zapisane w EMBA w dziedzinie bezpieczeństwa, uczniowie zwykle kultywują kilka kluczowych kompetencji, które mogą pomóc im osiągnąć sukces w wybranych przez nich zawodach. Myślenie analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów mogą pomóc uczniom w identyfikowaniu zagrożeń i szybkim tworzeniu rozwiązań, co może prowadzić do awansu w przyszłości. Umiejętności zarządzania czasem mogą być przydatne zarówno w osobistych, jak i zawodowych przedsięwzięciach.

Ponieważ nie ma dwóch uniwersytetów są takie same, koszty programów EMBA zmienia się drastycznie. Aby określić dokładny koszt dyplomu, najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z potencjalnymi szkołami.

Wraz z szybkim rozwojem technologii rośnie zapotrzebowanie na kandydatów do pracy z EMBA w Security. Wielu studentów kontynuuje karierę jako inżynierowie bezpieczeństwa oprogramowania. Niektórzy decydują się zostać analitykami bezpieczeństwa informacji, inni szukają pracy jako architekci bezpieczeństwa. Ci, którzy staną na wysokich stanowiskach, mogą zostać głównymi oficerami bezpieczeństwa informacji. Mogą być również dostępne stanowiska jako testerzy penetracji lub śledczy zajmujący się przestępczością związaną z bezpieczeństwem informacji.

Wraz z rozwojem technologii cyfrowej uniwersytety oferują kursy online, aby zapewnić uczniom globalny dostęp do wspaniałej edukacji. Korzystanie z zajęć online zazwyczaj umożliwia uczniom zrównoważenie edukacji z rodziną i karierą. Aby znaleźć odpowiednią uczelnię, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in MBA z bezpieczeństwa informacji

Ionis School of Technology and Management

Zarząd MBA i kolejowe Cyber-security ekspertów, którzy będą w stanie oferować bezpieczne środowisko do palików i wyzwań związanych z rozwojem nowoczesnego przedsiębiorstw ... [+]

Znowu nowy pedagogiczne podejście świat

Elastyczność dzisiejszym treningu: do każdego swojego rytmu i jego życie

1 dynamiczny model: warsztaty, warsztaty i projekty Zrównoważone tempo 1: 1 wieczór tygodniowo (3 godziny) + 1 sobota w miesiącu (7h) 1 szkolenie dla menedżerów: czas szkolenia jest zgodny z celami zawodowymi (15 do 18 miesięcy w zależności od przymusu integracyjnej) 1 dostosować model: system umożliwia zarówno twarzą, że pilot do wszystkich zdarzeń, w tym projektów do pokonania ewentualnych nieprzewidzianych 1 elastyczna learning: Jest możliwe, aby dotrzeć do drogi podczas treningu

„Plus”

Rozwój osobisty / Przywództwo Coaching dla realizacji profesjonalnego projektu Wzrost umiejętności menedżerskich i technologicznych Wybór 4 MBA w sercu transformacji cyfrowych Tydzień na „Spot” International (Nowy Jork, San Francisco czy Szanghaju) ... [-]
Francja Le Kremlin-Bicêtre
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
15 - 18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku