Filter
EMBA
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy MBA z administracji w opiece zdrowotnej, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

Opierając się na istniejącym doświadczeniu w świecie rzeczywistym, podyplomowe Executive MBA może stanowić cenne uzupełnienie kariery, która już odniosła sukces. Kierowanie na kierownictwo przede wszystkim, stopień może oferować trudne i odpowiednie zajęcia, które mogą przynieść korzyści zarówno uczniowi, jak i jego pracodawcy.

Co to jest EMBA w administracji służby zdrowia? EMBA jest wyższym stopniem, który ma na celu wzbogacenie wiedzy i doświadczenia pracowników wykonawczych i menedżerskich już pracujących w branży medycznej. Każdy, kto ukończył EMBA w administracji służby zdrowia, może dowiedzieć się więcej o dynamicznym przemyśle oraz obecnych i przyszłych trendach, aby mógł potencjalnie wnieść większy wkład w tę satysfakcjonującą i ekscytującą dziedzinę.

EMBA w administracji Healthcare kandydaci mogą spodziewać się różnych umiejętności, które mogą przekładać się na sukces na ich obecnych stanowiskach. Na przykład, praca w grupach może zachęcić do pracy zespołowej i nawiązywania kontaktów z osobami na podobnych stanowiskach w różnych organizacjach. Dodatkowo, student może się nauczyć umiejętności rozwiązywania problemów i ćwiczyć podejmowanie decyzji na wyższym szczeblu, co może zwiększyć zaufanie do jego obecnej roli.

Koszt ukończenia tego programu będzie różny dla poszczególnych instytucji. Długość programu może się również różnić, ponieważ większość studentów będzie brać te kursy jednocześnie z ich aktualnymi pozycjami.

Ponieważ rynek opieki zdrowotnej gwałtownie się rozwija i zmienia się, administracja służby zdrowia staje się coraz ważniejsza. W szczególności szpitale mogą wymagać osób, które ukończyły ten stopień, aby mogły mieć pewność, że obecny stan rynku i trendy w branży są stale oceniane. Po ukończeniu studenci mogą być najlepszymi kandydatami do pracy, takich jak administratorzy szpitali lub inne stanowiska kierownicze wysokiego szczebla w zakresie opieki zdrowotnej. Ten stopień może dać uczniowi przewagę na konkurencyjnym rynku.

Osoby zainteresowane tym stopniem mogą wyszukiwać lokalnie, online, a nawet globalnie. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in MBA z administracji w opiece zdrowotnej

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Przygotowywanie pracowników służby zdrowia do ułatwiania zmian i wspierania innowacji - od wewnątrz organizacji i przez cały przemysł. ... [+]

Przygotowywanie pracowników służby zdrowia do ułatwiania zmian i wspierania innowacji - od wewnątrz organizacji i przez cały przemysł.

Executive MBA / MS w Healthcare Leadership to podwójny program studiów w Nowym Jorku. Ten dwuletni program wykonawczy przyspieszy twoją karierę i wzmocni twoją zdolność do prowadzenia znaczących zmian w opiece zdrowotnej.

Co wyróżnia program Executive MBA / MS w programie Healthcare Leadership?

To jedyny taki program w Ivy League. Ukończysz dwa prestiżowe tytuły z Cornell University: MBA i MS w zakresie opieki zdrowotnej.

Dwie potęgi w edukacji podyplomowej - Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management i Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences - nawiązały współpracę w celu stworzenia programu dual-degree, który koncentruje się na budowaniu ogólnych umiejętności zarządzania i pogłębianiu zrozumienia branży medycznej.... [-]

Stany Zjednoczone Ithaca
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku