W niepełnym wymiarze czasu EMBA Litwa - programów EMBA Litwa EMBA

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Litwa - programów EMBA Litwa EMBA

MBA

Executive MBA lub EMBA, jest absolwentem stopnia biznesu poziom. Executive MBA jest bardzo podobny do zwykłego programu MBA. Główną różnicą jest to, że program Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim edukować pracy kierowniczej, menedżerów, przedsiębiorców i innych liderów biznesu.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Republika Litewska jest oficjalna nazwa państwa. Znajduje się w północnej części Europy. Litwa docenia nauki i technologii w systemie edukacji, bardzo. Ma podstawowe aspekty podstawowym, średnim i wyższym poziomie wykształcenia. Litwa jest kolejnym wiodącym krajem w świadczeniu sztuki, nauki, techniki, jak i kursach technologicznych. Litwa napotkała kilka wyzwań w dziedzinie szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich lat, które doprowadziły do ​​powstania 20 uniwersytetów w celu zwiększenia jego dostępności.

W niepełnym wymiarze czasu EMBA Litwa - Weź W niepełnym wymiarze czasu EMBA Litwa. Wszystkie W niepełnym wymiarze czasu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Międzynarodowe Executive MBA

BMI Baltic Management Institute
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy September 2019 Litwa Vilnius

Najwyższej jakości międzynarodowe studia Executive MBA na BMI pozwalają, jako doświadczony wykonawczy lub rosnący profesjonalista, wznieść się ponad tłum [+]

Dla najlepszych menedżerów, najlepszych szkół biznesu

Nasza wiadomość dla ambitnych menedżerów jest prosta

- wyróżnij się!

Wyróżnij się jako czołowy decydent, podnosząc praktyczną wiedzę na temat tworzenia wartości w dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie biznesu.

To, co BMI International Executive MBA jest o - rozwijanie umiejętności wizualnych i przywódczych, aby móc zobaczyć i wykorzystać nowe możliwości i dodać nowe nowe rozdziały do ​​sukcesu.

BMI wyróżnia się wśród nauczycieli zarządzania na kilka sposobów:

nasza ekskluzywna sieć międzynarodowych profesorów z ponad 20 najlepszych szkół biznesu na świecie. nasz najnowszy program nauczania przeznaczony dla aktywnych menedżerów z dużym potencjałem. imponujące osiągnięcia i zróżnicowane doświadczenie kadry kierowniczej wysokiego szczebla w kadym Executive MBA. i 650 naszych absolwentów, którzy z powodzeniem prowadzą ponad 300 firm w 30 krajach. ... [-]