EMBA Litwa - programów EMBA Litwa EMBA

EMBA Litwa - programów EMBA Litwa EMBA

MBA

Executive MBA lub EMBA, jest absolwentem stopnia biznesu poziom. Executive MBA jest bardzo podobny do zwykłego programu MBA. Główną różnicą jest to, że program Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim edukować pracy kierowniczej, menedżerów, przedsiębiorców i innych liderów biznesu.

MBA lub Master of Business Administration to studia dwuletnie. W celu realizacji MBA, studenci muszą najpierw otrzymali tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej. W programie MBA, studenci otrzymują zajęć związanych z biznesem, które kwalifikowałyby je do pracy i zarządzania przedsiębiorstw i firm.

 

Republika Litewska jest oficjalna nazwa państwa. Znajduje się w północnej części Europy. Litwa docenia nauki i technologii w systemie edukacji, bardzo. Ma podstawowe aspekty podstawowym, średnim i wyższym poziomie wykształcenia. Litwa jest kolejnym wiodącym krajem w świadczeniu sztuki, nauki, techniki, jak i kursach technologicznych. Litwa napotkała kilka wyzwań w dziedzinie szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich lat, które doprowadziły do ​​powstania 20 uniwersytetów w celu zwiększenia jego dostępności.

EMBA Litwa - Weź EMBA Litwa. Wszystkie EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Executive MBA

ISM University of Management and Economics
Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Litwa Vilnius

Program Executive MBA jest organizowany w ścisłej współpracy z partnerami strategicznymi ze środowisk akademickich. Treść tego programu idealnie pasuje do potrzeb rynku pracy, a jego dostarczanie opiera się na nowoczesnych metodach nauczania w biznesie i zarządzaniu. [+]

O badaniach

Program Executive MBA jest organizowany w ścisłej współpracy z partnerami strategicznymi ze środowisk akademickich. Treść tego programu idealnie pasuje do potrzeb rynku pracy, a jego dostarczanie opiera się na nowoczesnych metodach nauczania w biznesie i zarządzaniu.

Po ukończeniu programu będziesz w stanie krytycznie zastosować swoją wiedzę i zrozumieć, jak zarządzać procesami i zasadami biznesowymi w sposób systematyczny i twórczy.

Podczas studiów dowiesz się, co to znaczy być skutecznym i odpowiedzialnym liderem. Będziesz także rozwijać zaawansowane kompetencje przywódcze, które pomogą Ci z powodzeniem prowadzić i wdrażać zmiany i innowacje w wybranej organizacji.... [-]


Międzynarodowe Executive MBA

BMI Baltic Management Institute
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy September 2019 Litwa Vilnius + 1 więcej

Najwyższej jakości międzynarodowe studia Executive MBA na BMI pozwalają, jako doświadczony wykonawczy lub rosnący profesjonalista, wznieść się ponad tłum [+]

Dla najlepszych menedżerów, najlepszych szkół biznesu

Nasza wiadomość dla ambitnych menedżerów jest prosta

- wyróżnij się!

Wyróżnij się jako czołowy decydent, podnosząc praktyczną wiedzę na temat tworzenia wartości w dzisiejszym, szybko rozwijającym się świecie biznesu.

To, co BMI International Executive MBA jest o - rozwijanie umiejętności wizualnych i przywódczych, aby móc zobaczyć i wykorzystać nowe możliwości i dodać nowe nowe rozdziały do ​​sukcesu.

BMI wyróżnia się wśród nauczycieli zarządzania na kilka sposobów:

nasza ekskluzywna sieć międzynarodowych profesorów z ponad 20 najlepszych szkół biznesu na świecie. nasz najnowszy program nauczania przeznaczony dla aktywnych menedżerów z dużym potencjałem. imponujące osiągnięcia i zróżnicowane doświadczenie kadry kierowniczej wysokiego szczebla w kadym Executive MBA. i 650 naszych absolwentów, którzy z powodzeniem prowadzą ponad 300 firm w 30 krajach. ... [-]