Filter
EMBA
Litwa Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

EMBA Litwa - programów EMBA Litwa EMBA

Executive MBA lub EMBA, jest absolwentem stopnia biznesu poziom. Executive MBA jest bardzo podobny do zwykłego programu MBA. Główną różnicą jest to, że program Executive MBA jest przeznaczony przede wszystkim edukować pracy kierowniczej, menedżerów, przedsiębiorców i innych liderów biznesu.

Master of Business Administration lub MBA jest stopień poziomu absolwentem dwóch lat, że ludzie mogą realizować po zdobywając tytuł licencjata. Zarabianie MBA mogą pomóc absolwentom zdobyć istotną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, czego potrzebują, aby rozpocząć karierę w świecie korporacji.

 

Republika Litewska jest oficjalna nazwa państwa. Znajduje się w północnej części Europy. Litwa docenia nauki i technologii w systemie edukacji, bardzo. Ma podstawowe aspekty podstawowym, średnim i wyższym poziomie wykształcenia. Litwa jest kolejnym wiodącym krajem w świadczeniu sztuki, nauki, techniki, jak i kursach technologicznych. Litwa napotkała kilka wyzwań w dziedzinie szkolnictwa wyższego w ciągu ostatnich lat, które doprowadziły do ​​powstania 20 uniwersytetów w celu zwiększenia jego dostępności.

EMBA Litwa - Weź EMBA Litwa. Wszystkie EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

ISM University of Management and Economics

Program Executive MBA jest organizowany w ścisłej współpracy z partnerami strategicznymi ze środowisk akademickich. Treść tego programu idealnie pasuje do potrzeb rynku p ... [+]

O badaniach

Program Executive MBA jest organizowany w ścisłej współpracy z partnerami strategicznymi ze środowisk akademickich. Treść tego programu idealnie pasuje do potrzeb rynku pracy, a jego dostarczanie opiera się na nowoczesnych metodach nauczania w biznesie i zarządzaniu.

Po ukończeniu programu będziesz w stanie krytycznie zastosować swoją wiedzę i zrozumieć, jak zarządzać procesami i zasadami biznesowymi w sposób systematyczny i twórczy.

Podczas studiów dowiesz się, co to znaczy być skutecznym i odpowiedzialnym liderem. Będziesz także rozwijać zaawansowane kompetencje przywódcze, które pomogą Ci z powodzeniem prowadzić i wdrażać zmiany i innowacje w wybranej organizacji.... [-]

Litwa Vilnius
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku