MBASTUDIES

Programy Księgowość, Szukaj najlepszych programów EMBA tutaj! - EMBA

EMBA, lub Executive Master of Business Administration, to stopień przeznaczony dla osób, które często mają już 10 lub więcej lat doświadczenia zawodowego. Jest podobny do programu MBA, ale może różnić się pod względem projektowania i dostarczania. Zazwyczaj programy EMBA są przeznaczone dla osób, które już pracują w pełnym wymiarze godzin.

Co to jest EMBA w rachunkowości? Jest to profesjonalny program studiów podyplomowych, który koncentruje się na zaawansowanych zasadach biznesowych, z naciskiem na praktyki księgowe. Większość studentów rozwinie zaawansowaną wiedzę w zakresie zarządzania biznesem i finansami. Mogą brać udział w kursach pogłębiających wiedzę na temat finansów, budżetowania kapitału i zarządzania portfelem. Zazwyczaj studenci biorą również pod uwagę kursy podstawowe, które koncentrują się na biznesie, z dodatkowymi zajęciami, które koncentrują się bardziej bezpośrednio na rachunkowości. Kursy rachunkowe wysokiego poziomu często obejmują sprawozdawczość finansową, czynniki podatkowe w decyzjach biznesowych, ekonomię biznesu, prawo gospodarcze oraz marketing i strategię.

Wiele programów księgowych EMBA ma na celu przygotowanie studentów do bycia liderami w swojej branży. Często rozwijają zdolność do przejęcia sytuacji. Zwykle zdobywają także umiejętności podatkowe, które są nieocenione dla pracodawców i mogą im pomóc w przygotowaniu własnych rocznych podatków. Studenci często uczą się również umiejętności zarządzania pieniędzmi.

Czynnikiem przyczyniającym się do wyboru EMBA w programie księgowym jest często koszt czesnego, który może się różnić w zależności od instytucji. Uczniowie powinni skontaktować się z dowolnym uniwersytetem zainteresowania, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje dotyczące kosztów rejestracji.

Większość programów księgowych EMBA koncentruje się na przygotowaniu studentów do ról menedżerskich w biznesie. Studenci zwykle mają kwalifikacje do wyższych stanowisk, które wymagają pracy z pieniędzmi i finansami. Typowe kariery dla EMBA absolwentów rachunkowości może obejmować analityk finansowy, dyrektor podatkowy, kierownik audytu, analityk budżetowy, doradca podatkowy, dyrektor generalny lub kierownik rozwoju biznesu.

Wiele programów EMBA w rachunkowości oferują struktury, które pozwalają uczniom na pracę w pełnym wymiarze czasu podczas zarabiania online stopnia. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

2 Wyniki z Księgowość Filter

Executive MBA

Audencia
EMBA
06 Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
18 miesiące
27 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Executive MBA Chief Value Officer jest absolwentem Audencia , szkoły z potrójną akredytacją (EQUIS, AACSB i AMBA) i pierwszym MBA na świecie poświęconym przekształcaniu zawodó ...

Czytaj więcej

Executive Master w dziedzinie rachunkowości i zarządzania finansami

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12 miesiące
Język angielski
Online

To wykonawczy Mistrz (EMBA) w rachunkowości i zarządzanie finansowe Program studiów jest idealny dla studentów, którzy pracowali bezpośrednio po ukończeniu szkoły przez co naj ...

Czytaj więcej