MBASTUDIES.PL

Zaoczne EMBA Korea Południowa - programów EMBA Korea Południowa EMBA

Dla osób, które zdobyły znaczną ilość profesjonalnego doświadczenia biznesowego i są gotowe do pracy w bardziej widocznym miejscu, Executive MBA (EMBA) jest kolejnym krokiem. Zajęć na rachunkowości, przywództwa i finansów są jednymi z tematów rozpoznanym.

Osoby, które już uzyskały tytuł licencjata i chcą jeszcze bardziej zwiększyć swoją wiedzę i przeszkolenie może wybrać, aby zarobić Master of Business Administration, lub MBA. MBA jest dwuletni program, który może pomóc w przygotowaniu absolwentów do kariery w przywództwa i zarządzania w świecie biznesu.

Instytucje szkolnictwa wyższego zawarte regularne cztery lata kolegiów i uniwersytetów. Wykształcenie jest traktowane bardzo poważnie, w Korei Południowej, a kraj jest domem dla wielu uniwersytetów światowej klasy, z których wiele umów wymiany z różnych uczelniach zagranicznych, a to dobry sposób dla cudzoziemców doświadczyć życia w kraju.

Zaoczne EMBA Korea Południowa - Weź Zaoczne EMBA Korea Południowa. Wszystkie Zaoczne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Executive MBA

Korea University Business School
Ośrodek kształcenia Zaoczne 2 lat(a) Marzec 2020 Korea Południowa Seoul Chiny Shanghai Singapur Singapore + 4 więcej

Celem Executive MBA jest edukowanie liderów, a nie tylko menedżerów. Robimy to poprzez dostarczanie podstawowej wiedzy o funkcjach biznesowych dzięki naszym innowacyjnym programom nauczania. Pomagamy kształtować zdolność naszych studentów do myślenia zarówno funkcjonalnie, jak i krytycznie.

Globalny Executive MBA (Gemba)

University of Washington Foster School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 18 miesiące Wrzesień 2019 Korea Południowa Seoul Stany Zjednoczone Seattle San Francisco + 3 więcej

Poprzez partnerstwo między UW a firmą Yonsei Business School, GEMBA oferuje doświadczonym menedżerom wybitne wykształcenie MBA i podstawowe zaangażowanie międzynarodowe.

Executive MBA

University of Washington Foster School of Business
Ośrodek kształcenia Zaoczne 21 miesiące Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Seattle Korea Południowa Seoul San Francisco + 3 więcej

Zanurz się w pobudzającym, interaktywnym doświadczeniu w uczeniu się, gdzie wymienia się pomysłami z 40-50 doświadczonymi kolegami z Michael G. Foster School of Business na Uniwersytecie w Waszyngtonie Executive MBA.