MBASTUDIES

Studia niestacjonarne EMBA Jamajka - programów EMBA Jamajka EMBA

EMBA może być rozwiązaniem. To pozwala zachować swoją pracę, uczyć się od ekspertów i zastosowanie nowych umiejętności natychmiast z powrotem do siły roboczej.

Kilka uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych mają programy rozszerzenia w różnych części Jamajki. Większość studentów, którzy zapisują się na tych studiach niestacjonarnych pracy profesjonalistów, którzy chcą kontynuować naukę bez konieczności przeprowadzki bliżej narodu 's uniwersytety. Jamajka jest trzecią co do wielkości wyspą na Karaibach.

Studia niestacjonarne EMBA Jamajka - Weź studia niestacjonarne EMBA Jamajka. Wszystkie studia niestacjonarne EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Commonwealth Executive Master of Business Administration (CEMBA)

University of the Commonwealth Caribbean Global Campus
EMBA
Mar 2021
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Online

Commonwealth of Learning współpracuje z uniwersytetami na całym świecie, oferując programy Commonwealth Executive Master w elastycznym, opłacalnym i wykonalnym trybie realizac ...

Czytaj więcej

Wykonawczy Master of Business Administration stopnia Jamajki

University of New Orleans College of Business Administration
EMBA
<
studia niestacjonarne
<
17 miesiące
Ośrodek kształcenia

Program Executive MBA UNO jest w pełni akredytowany przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ), Southern Association of Colleges and Schools (SOO) oraz Association to Advance Colle ...

Czytaj więcej