MBASTUDIES.PL

EMBA Kingston - programów EMBA Kingston EMBA, Kingston

Executive MBA Program jest globalny program zarządzania zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów w połowie kariery.Rozwija skutecznych menedżerów na dziś 's dynamicznej organizacji globalnej

Jeśli chcesz, aby wspiąć się na korporacyjnej drabinie i zdobyć stanowisko kierownicze, MBA jest dla Ciebie. Program ten daje wiedzę i umiejętności, aby zdobyć wszechstronność, jeśli chodzi o zrozumienie, z wielu funkcjonalnych, obszarów biznesowych. Plus możliwość korzystania z narzędzi i analiz, aby przyczynić się do planowania strategicznego i podejmowania decyzji.

Jamajka to wyspiarskie państwo położone na Morzu Karaibskim, obejmujący trzecią co do wielkości wyspa Wielkich Antyli.

Największe miasto Jamajki, Kingston słynie z dobrej pogody i dobrych warunków życia. To stolica ma jedne z dobrą technologią i instytucji, takich jak University of Technology i University College z Karaibów.

EMBA Kingston - Weź EMBA Kingston. Wszystkie programu EMBA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wspólnota wykonawczy Master of Business Administration

University College Of The Caribbean
Ośrodek kształcenia Online Zaoczne 20 - 24 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Jamajka Kingston + 1 więcej

Program skupia się na kwestiach w nowoczesnym środowisku globalnym, i kieruje uczestnikom skupić się na bieżących potrzeb biznesowych, jak również zapewnienie im teoretyczne podstawy do interpretacji kwestii zarządzania i koncepcji.

Wykonawczy Master of Business Administration stopnia Jamajki

University of New Orleans College of Business Administration
Ośrodek kształcenia Zaoczne 17 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Jamajka Kingston Stany Zjednoczone New Orleans + 2 więcej

Program Executive MBA UNO jest w pełni akredytowany przez Radę Uniwersytetu Jamajki (UCJ), Southern Association of Colleges and Schools (SOO) oraz Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) International.